Najnowsze rendery Podpowiedź do „iPhone'a 9Zaoferuje lepszą żywotność baterii

Najnowsze rendery Podpowiedź do „iPhone'a 9Zaoferuje lepszą żywotność baterii 1

Według wszystkich raportów Apple planuje wydać wiosną tańszy iPhone w formie aktualizacji iPhone'a 8, a teraz nowa seria renderów daje nam kolejny rzut oka na to, jak naprawdę może wyglądać nowy iPhone.

Podczas gdy nowy niedrogi model iPhone'a został nazwany „iPhone SE 2”, Ponieważ uważa się, że jest to iPhone trzeciego poziomu, który podążyłby śladami oryginalnego iPhone'a SE, w rzeczywistości prawdopodobnie nie będzie podobny do iPhone'a SE w designie, ale jedynie w koncepcji. Kiedy iPhone SE został wydany na początku 2016 r., Był w istocie AppleIPhone 5s 2013, przepakowany z procesorem obecnej generacji, aby pasował do iPhone'a 6s. Apple Oczekuje się, że tym razem zrobi to samo, biorąc 2.5-letni stary iPhone – w tym przypadku iPhone 8 – i aktualizując go do procesora A13, który jest obecnie w AppleOferta iPhone'a 11.

W rezultacie pojawiły się sugestie, że nowy model będzie nazywał się „iPhone 9”I choć jest to dalekie od pewności, ma sens, biorąc pod uwagę to Apple przeskoczyłem nad tym numerem w drodze do zupełnie innego iPhone'a X i oczywiście odzwierciedlałby bardziej tradycyjny wygląd nowego modelu.

Najnowsze rendery

Teraz Steve Hemmerstoffer z OnLeaks, który udostępnił dość dokładne rendery iPhone'a 11 Pro dziewięć miesięcy przed wydaniem urządzenia, oferuje kilka nowych renderów „iPhone'a” 9. ”

Z wcześniejszych raportów wiarygodnych analityków, takich jak Ming-Chi Kuo, wiemy już, że nowy, niedrogi iPhone pójdzie w ślady iPhone'a 8. W rzeczywistości, według wszystkich raportów, oczekuje się, że będzie praktycznie identyczny we wszystkich specyfikacjach, z wyjątkiem zwiększenia do procesora A13 i 3 GB pamięci RAM w celu dostosowania jego wydajności do AppleIPhone 11. Wydaje się również prawdopodobne, że straci 3D Touch, odkąd iPhone 8 jest teraz jedynym modelem Apple sprzedaje, które nadal zawierają tę funkcję. Wyeliminowanie go zmniejszyłoby również koszty produkcji, pozwalając Apple bardziej agresywnie wyceniać nowy telefon; teraz Apple wciąż sprzedaje iPhone'a 8 za 449 USD, a nowy „iPhone 9”Ma osiągnąć 399 USD.

Co jednak bardziej godne uwagi w najnowszych rendererach OnLeaks, to to, że mają matowe szkło z tyłu i polerowaną metalową ramę, podobnie jak wykończenie iPhone'a 11 Pro. Jednak Hemmerstoffer powiedział MacRumorsowi, że były to twórcze założenia z jego strony i chociaż nic nie wiadomo na pewno o mateiralach Apple będzie używać nowego taniego iPhone'a, wydaje się prawdopodobne, że będzie się trzymał z tańszymi wykończeniami.

To powiedziawszy, nie jest to niemożliwe Apple może chcieć zmienić projekt w jakiś sposób, aby odróżnić go od iPhone'a 8, ale wygląda na to, że to trochę trudne Apple aby wyposażyć swojego iPhone'a najniższego poziomu w te same materiały i wykończenia, które wyróżniają jego najwyższej klasy modele „Pro” iPhone'a.

Lepsza żywotność baterii?

Podczas gdy wysokość i szerokość nowego urządzenia powinny być identyczne z iPhone'em 8OnLeaks zauważa, że ​​iPhone 9 faktycznie będzie 0.5 mm grubszy niż jego poprzednik. W połączeniu z usunięciem warstwy ekranu dotykowego 3D zdecydowanie to sugeruje Apple robi miejsce na spakowanie większej baterii. Byłoby to zgodne z AppleNajnowszy trend polegający na rezygnacji z oszczędzania baterii w imię cienkości i poprawie wydajności energetycznej w AppleNajnowsze układy z serii A, jest mało prawdopodobne, aby wymagana była większa bateria po prostu do obsługi nowego procesora.

Chociaż jest prawie pewne, że a 4.7-inch „iPhone 9”Nadchodzi tej wiosny, w zeszłym tygodniu słyszeliśmy też pogłoski Apple może zwolnić dwa „IPhone 9”Modele. Chociaż ma to jakiś sens w świetle tego faktu Apple wciąż sprzedaje iPhone'a 8 Dodatkowo, plotka pochodzi z mniej wiarygodnych źródeł, a niektórzy sugerują, że można ją powiązać z innymi doniesieniami o bardziej zaawansowanym „iPhone SE 2 Plus ”, którego niektórzy analitycy spodziewają się na początku 2021 r. Ten późniejszy model może być iPhone'em XE, o którym słyszeliśmy w zeszłym roku, obejmującym pełnoekranowy styl iPhone'a X, ale eliminujący Face ID na korzyść -wyświetl czujnik dotykowy ID.