Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najnowszy dodatek do AppleLinia iPadów to… Apple Ołówek!

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najnowszy dodatek do AppleLinia iPadów to… Apple Ołówek!

Apple zaskoczyła wielu z nas, wypuszczając dwa nowe iPady – iPad Air 10.5 i iPad mini – kilka dni temu. Cała rozmowa dotyczyła ich konfiguracji i przedziałów cenowych, co pozwoliło im ładnie wpasować się pomiędzy istniejącym podstawowym iPadem a znacznie droższymi modelami iPada Pro (które zaczynają się od ceny prawie dwa i pół razy wyższej niż iPad). .

I oczywiście wspomniano również o tym, że nowe iPady obsługują Apple Ołówek, choć pierwszej generacji. Dla większości ludzi sprawiło to, że nowe iPady stały się lepszymi narzędziami do nauki i innowacji – zwłaszcza w szkołach, gdzie – jak niedawno odkryliśmy – AppleTablet odgrywa kluczową rolę w cyfryzacji edukacji. Oczywiście iPady Pro są mocniejsze i mają nowszą wersję Apple Pencil (i działa dla niego jak najdroższa bezprzewodowa ładowarka na świecie), ale zarówno z nowymi iPadami, jak i istniejącym modelem bazowym, wykorzystując Apple Ołówek właśnie stał się znacznie tańszy i dostępny.

ApplePremiera nowego iPada również sprawiła, że Apple Ołówek stanowi integralną część ekosystemu iPada.

Tak, nadal nie jest on dołączony do żadnego iPada – trzeba go kupić osobno – ale po raz pierwszy od czasu Apple Wprowadzono Pencil, teraz mamy pięć różnych modeli iPadów, które obsługują go na pięciu różnych rozmiarach wyświetlaczy, począwszy od 7.9 cali do 12.9 cale. Wszystko to jest dalekie od czasów, gdy Apple Po raz pierwszy wprowadzono Pencil – jako bardzo drogi dodatek do elitarnej gamy iPadów Pro. To po prostu nie działałoby z żadnym iPadem, który nie był oznaczony pseudonimem Pro. Skutek był taki, że Apple Pencil, choć zbierał ogólnie pozytywne recenzje, był postrzegany jako narzędzie przez nielicznych, nawet w ekosystemie iOS – narzędzie, które działało tylko na tabletach z bardzo wysokiej półki. Oznaczało to również, że twórcy aplikacji być może nie poświęcili jej takiej uwagi, na jaką zasługiwała. Tak, aplikacje zwiększające produktywność (które prawdopodobnie będą używane w serii Pro) dostały Apple Obsługa ołówka, ale ogólnie rzecz biorąc, większość innych twórców aplikacji w dużej mierze ją ignorowała. To był dodatek, a nie niezbędny.

Rekommenderad:  Co to jest NVIDIA RTX VSR i jak z niego korzystać?

Apple zasugerował, że to zrobi Apple Ołówek stał się bardziej popularnym produktem, kiedy w zeszłym roku wypuścił iPada Apple Obsługa ołówka, ale nawet wtedy niewiele osób obstawiało, że stanie się częścią zupełnie nowych iPadów, a już na pewno nie mini czy Air. Rzeczywiście wielu widziało Applerozszerzenie wsparcia dla Apple Ołówek do podstawowego modelu iPada jako sposób na odciążenie starego Apple Ołówek, bo w końcu nowe iPady będą dostarczane z nowością Apple Ołówki. I kiedy Apple ogłosił, że nowy Apple Ołówek nie działał ze starszymi iPadami, a nawet iPadami Pro, wielu na widowni mądrze pokiwało głowami – cały pomysł uzyskania Apple Wsparcie ołówkiem dla podstawowego iPada miało po prostu pozbyć się starszych zapasów, a także zdobyć przyczółek w sektorze edukacyjnym na niektórych rynkach. Ale wydawało się, że to wszystko.

AppleNowe iPady w dużym stopniu zburzyły to przekonanie. Tak, było trochę bełkotu na temat nowych iPadów, które nie obsługują nowych Apple Ołówek i pracuj tylko ze starszymi, ale podstawowe przesłanie jest takie – masz iPada, więc możesz śmiało chwycić Apple Do tego też ołówek. Na pewno nie tak było jakiś rok temu. Wysyła także bardzo mocny sygnał do twórców aplikacji na iPada – że mogą teraz pomyśleć o integracji Apple Obsługa ołówka i funkcje w ich aplikacjach oraz dostępność dla więcej niż tylko małej niszy użytkowników. Wpływ tego może być dość duży i jeśli uważasz, że naginamy tutaj naszą wyobraźnię, to po prostu weź pod uwagę fakt, że Apple sama będzie udostępniać aktualizacje swojego pakietu aplikacji iWorks z lepszymi wersjami wsparcie dla Apple Ołówek. Oczekujemy, że w nadchodzących dniach wiele innych aplikacji – zwiększających produktywność i nie tylko – pójdzie w ich ślady (gra słów zamierzona), co może sprawić, że Apple Ołówek stanie się znacznie bardziej integralną częścią ekosystemu iPada, a nie tylko drogim dodatkiem dla nielicznych. Skoro już o tym mowa, czy TERAZ możemy mieć natywne rozpoznawanie pisma ręcznego na iPadzie?

Rekommenderad:  Dlaczego iPhone ciągle pyta o Twój Apple Hasło ID i jak je naprawić

Znajdą się oczywiście tacy, którzy powiedzą, że to wszystko sprzeczne z wizją niejakiego Stevena Paula Jobsa, który słynnie naśmiewał się ze rysików (a raczej „rysików”) przy premierze pierwszego iPhone’a. Faktem jest jednak, że Jobs miał na myśli używanie rysika w telefonie (a telefony w tamtych czasach miały naprawdę małe wyświetlacze – nawet pierwszy iPhone, który miał ogromny wyświetlacz jak na ówczesne standardy, miał A 3.5-calowy wyświetlacz), a nie urządzenie z tak dużym wyświetlaczem jak iPad. Czy wyraziłby zgodę? Nie wiemy. A jest to dyskusja na próżno – sam człowiek czasami nie wiedział, co dalej zrobi.

Wiemy jednak, że najnowszy dodatek do oferty iPadów to nie tylko para iPadów Air i iPadów mini.

Jest to również Apple Ołówek.