Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Najpopularniejsze aplikacje na Oscary 2023: aplikacje do transmisji na żywo na iPada, iPhone’a i amp; Android

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najpopularniejsze aplikacje na Oscary 2012: aplikacje do transmisji na żywo na iPada, iPhone’a i amp; Android

Aktualizacja: Oglądaj Oscary 2023 online za darmo

Oscary 2012 to tylko kilka godzin drogi i zgodnie z oczekiwaniami jest ich mnóstwo Aplikacje Oskara zalewając iTunes App Store i Android Market. Nic dziwnego, że niezwykle trudno jest wybrać te właściwe spośród wielu. Dlatego włożyliśmy w to całą ciężką pracę, aby zapewnić Ci najlepsze aplikacje towarzyszące na smartfon i/lub tablet, które zapewnią fascynujące i zdrowe wrażenia podczas oglądania Oscarów 2012 na telewizorze.

Niektóre z tych aplikacji Oscara zapewniają transmisje na żywo, dostęp za kulisy i ekskluzywne wywiady, które nie będą pokazywane w telewizji. Bez zbędnych ceregieli przejdźmy do listy najlepszych aplikacji oscarowych 2012 roku.

Najlepsze aplikacje Oscara na iPhone’a, iPada i Androida

1. Oscary – za darmo

To oficjalna aplikacja rozdania Oscarów udostępniona przez firmę ABC, która jest także oficjalnym nadawcą ceremonii rozdania Oscarów 2012. Jest to idealna aplikacja towarzysząca dla wszystkich maniaków Oscarów. Możesz oglądać zwiastuny filmów, filmy godne uwagi i organizowane promocje na temat mody oraz nominowanych filmów i aktorów. W dniu wydarzenia będziecie mogli obejrzeć transmisję na żywo zza kulis z możliwością wyboru dowolnej z sześciu kamer! Pobierz aplikację ze sklepu iTunes Store.

2. MI! Na żywo z czerwonego dywanu – bezpłatnie

Jak zawsze E! przeniesie Cię z Czerwonego Dywanu Oscarów 2012 bezpośrednio na Twój adres smartphones. Zdobądź poufne informacje na temat nagród oraz aktorów i aktorek obecnych na ceremonii, a także mnóstwo wywiadów z gwiazdami i pełną relację wideo z wydarzenia. Nie zapomnij także o wszystkich ważnych szumach modowych! zdobądź E! aplikację z czerwonego dywanu w sklepie iTunes Store lub Android Market.

3. IMDb – za darmo

Zdecydowanie najlepsza aplikacja filmowa na Androida i iOS – IMDb uzyska informacje na temat filmu, który wygląda intrygująco podczas oglądania Oscarów 2012. Znajdziesz tu także zwiastuny filmów, oceny i fora dyskusyjne dotyczące filmów. Niezbędna aplikacja towarzysząca Oscarom, którą można znaleźć na obu stronach sklep itunes I Rynek Androida.

4. Bohater nagród – bezpłatnie

Ta wszechstronna aplikacja przegląda listę nominowanych do Oscarów 2012 i umożliwia głosowanie na zwycięzcę. Możesz także szybko utworzyć Pulę Oscarów i rywalizować ze znajomymi. Dzięki pięknemu interfejsowi i łatwej w użyciu nawigacji ta aplikacja jest idealna dla wszystkich miłośników filmów. Pobierz go w sklepie iTunes Store.

5. Filmy Flixstera – bezpłatnie

Oglądając Oscary, z pewnością natkniesz się na wiele ciekawych filmów, które będziesz chciał obejrzeć po ceremonii. Flixter pomoże Ci w wyszukiwaniu lokalnych kin wyświetlających te filmy, a także sprawdzaniu sekcji Box Office, Nadchodzące, DVD i Moje filmy. Co wiecej? Jest zintegrowany z recenzjami z Rotten Tomatoes! Pobierz aplikację ZA DARMO z sklep itunes Lub Rynek Androida.