Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Napraw aplikację Peacock, która działa powoli i nie ładuje się „Coś poszło nie tak”. Apple telewizja

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Napraw aplikację Peacock, która działa powoli i nie ładuje się „Coś poszło nie tak”. Apple telewizja

Aplikacja do przesyłania strumieniowego Peacock napotyka trudności Apple urządzenia m.in Apple Telewizor, iPhone i iPad. Użytkownicy borykają się z problemami, takimi jak powolne ładowanie i częste błędy „Coś poszło nie tak”. Pomimo otrzymania potwierdzenia subskrypcji Poprzez Applezawartość Peacock nie jest odtwarzana Apple TV, wskazując problem z synchronizacją.

Po ostatniej aktualizacji aplikacja Peacock doświadczyła znacznego spadku wydajności, często zawieszając się podczas prób wczytania programu. Kliknięcie filmu lub wideo czasami powoduje wydłużenie czasu ładowania lub całkowite awarie, którym towarzyszą komunikaty o błędach.

Mimo że podglądy i zwiastuny działają prawidłowo, próby odtworzenia filmu lub programu telewizyjnego często skutkują pętlą buforowania. Co więcej, wstrzymanie odtwarzania wideo może spowodować przyciemnienie lub uśpienie ekranu, co utrudnia wznowienie odtwarzania.

Próby rozwiązania tych problemów, na przykład ponowne uruchomienie Apple Telewizor, iPhone, czy ponowna instalacja aplikacji nie przyniosły żadnych pozytywnych rezultatów. Te wyzwania odeszły Apple użytkownicy niezadowoleni dzięki możliwościom transmisji strumieniowej Peacock.

Aplikacja Peacock nie działa „Coś poszło nie tak” Błąd: Apple Telewizor/iPhone/iPad! Jak naprawić?

Aby rozwiązać problem błędu „Coś poszło nie tak” w aplikacji Peacock na Apple TV, iPhone’a lub iPada, wykonaj następujące kroki:

1. Wymuś wylogowanie i ponowną instalację:

Zacznij od wylogowania się na siłę z konta Peacock, a następnie ponownej instalacji aplikacji. Często rozwiązuje to problemy z przesyłaniem strumieniowym Peacock. Jeśli korzystasz z VPN, wyłącz go i spróbuj ponownie załadować programy Peacock.

2. Przetestuj na innym urządzeniu:

Jeśli aplikacja Peacock nadal nie działa na Twoim urządzeniu Apple TV, poeksperymentuj z innym urządzeniem, np. iPhonem lub telefonem z Androidem, aby sprawdzić, czy Twoje konto Peacock działa prawidłowo. Jeśli dzieje się tak na innym urządzeniu, problem może dotyczyć Twojego urządzenia Apple Telewizja i jej interakcja z aplikacją Peacock.

3. Resetowanie Apple TELEWIZJA:

Mogą występować problemy ze zgodnością pomiędzy Apple TV i aplikacji Peacock z powodu usterek oprogramowania. Aby temu zaradzić, przywróć ustawienia fabryczne na swoim Apple TELEWIZJA. Nawigować do Apple Ustawienia TV > System > Resetuj i wybierz odpowiednią opcję resetowania. Po zresetowaniu spróbuj ponownie otworzyć aplikację Peacock; powinien załadować program zgodnie z oczekiwaniami.

4. Usuń programy blokujące reklamy:

Jeśli ładowanie programów Peacock utknie, sprawdź swoje urządzenie lub sieć pod kątem zainstalowanych programów blokujących reklamy. Blokery reklam, czy to w przeglądarce, jako blokery w całej sieci (np. Pi-hole, AdGuard Home), czy też przy użyciu usługi DNS blokującej reklamy, mogą zakłócać usługę przesyłania strumieniowego Peacock. Upewnij się, że nie ma aktywnych programów blokujących reklamy.

5. Skontaktuj się z pomocą techniczną:

Jeśli nadal pojawia się komunikat o błędzie „Coś poszło nie tak”, nie wahaj się skontaktować z pomocą techniczną Peacock pod adresem [email protected] w celu uzyskania dalszych wskazówek i pomocy.

Wniosek

Podsumowując, zajęcie się błędem „Coś poszło nie tak” w aplikacji Peacock dla Apple Telewizor, iPhone lub iPad może wymagać wykonania szeregu kroków rozwiązywania problemów. Użytkownicy powinni najpierw spróbować się wylogować, ponownie zainstalować aplikację i wyłączyć VPN. Testowanie aplikacji na różnych urządzeniach może pomóc w określeniu konkretnych problemów. Jeśli problemy nadal występują, rozważ zresetowanie pliku Apple TV i sprawdzanie, czy nie ma aktywnych programów blokujących reklamy.
Jeśli te środki okażą się nieskuteczne, nie wahaj się skontaktować z obsługą Peacock pod adresem [email protected] w celu uzyskania dalszych wskazówek. Te kroki mają na celu poprawę jakości przesyłania strumieniowego Peacock i rozwiązanie frustrujących problemów technicznych, z którymi się spotykamy Apple użytkownicy.

Table of Contents