Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Napraw głośny dźwięk reklam w MLB.TV [Zbyt głośne reklamy]

Pakiet transmisji strumieniowej MLB TV umożliwia użytkownikom oglądanie niedostępnych na rynku meczów MLB zarówno na żywo, jak i na żądanie, na różnych obsługiwanych urządzeniach. Oficjalnie oferowany przez Major League Baseball, będziesz potrzebować szczegółowej kontroli nad transmisją strumieniową, z możliwością wstrzymywania i przewijania programów MLB. Jednak w ciągu ostatnich kilku miesięcy użytkownicy końcowi będą mieli dość trudne chwile.

Wielu użytkowników wyrażało obawy, że dźwięk podczas reklamy w telewizji MLB nagle się nasila. W rezultacie użytkownicy musieli przez cały czas trzymać ręce na pilocie, aby móc ściszyć głośność zaraz po rozpoczęciu reklamy.

Okazuje się to dość poważną niedogodnością dla użytkowników końcowych i ostatecznie zakłóca ich wrażenia z oglądania baseballu. Jeśli również masz ten sam problem, ten przewodnik będzie dla Ciebie bardzo pomocny. W tym przewodniku dowiesz się, jak naprawić dźwięk głośnych reklam w telewizji MLB.

Jak naprawić dźwięk głośnych reklam w MLB.TV

Napraw głośny dźwięk reklam w MLB.TV [Commercials too loud]

W zależności od urządzenia możesz rozwiązać problem z głośnymi reklamami na różne sposoby. Oto jak to zrobić –

  • Na komputerze PC musisz zainstalować Rozszerzenie przeglądarki Privacy Badger.
  • Na urządzeniach Fire, takich jak Fire Stick, dowolnym urządzeniu z systemem Android, takim jak smartfony, tablety, Nvidia Shield i Chromecast z Google TV, zainstaluj Kodi przed włączeniem nieoficjalny dodatek MLBTV
  • Na komputerze PC, dowolnym starszym Chromecaście, iPhonie, iPadzie, Apple TV i Roku powinieneś zainstalować aplikację Mlbserver aplikacji Node na swoim komputerze, zanim uzyskasz do niej dostęp na dowolnym urządzeniu w sieci za pośrednictwem przeglądarki internetowej.