Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Napraw użytkowników Twitcha, którzy otrzymują błąd „Przeglądarka nie jest obsługiwana” w przeglądarce Firefox

Twitch to popularna platforma do transmisji strumieniowej na żywo, na którą codziennie przychodzą miliony użytkowników, aby oglądać i wchodzić w interakcję ze swoimi ulubionymi streamerami. Jednak podobnie jak inne platformy do przesyłania strumieniowego, Twitch również ma kilka błędów i problemów, takich jak opóźnienia w przesyłaniu strumieniowym, buforowanie i inne problemy.

Innym częstym problemem zgłaszanym przez wielu użytkowników jest błąd „Przeglądarka nieobsługiwana”, szczególnie w przeglądarce Firefox. Z powodu tego problemu użytkownicy nie mogą zalogować się do Twitcha.

Jeśli masz ten problem, ten przewodnik jest dla Ciebie idealny. W tym przewodniku dowiesz się, jak naprawić błąd, który pojawia się u użytkowników Twitcha w przeglądarce Firefox: „Przeglądarka nie jest obsługiwana”.

Jak naprawić błąd Twitch „Przeglądarka nie jest obsługiwana” w przeglądarce Firefox

Napraw użytkowników Twitcha, którzy otrzymują błąd „Przeglądarka nie jest obsługiwana” w przeglądarce Firefox

Według raportów użytkownicy otrzymują błąd „Przeglądarka nie jest obsługiwana”, nawet jeśli korzystają z najnowszej wersji przeglądarki Firefox. Na szczęście istnieją potencjalne rozwiązania, które pomogą Ci wyeliminować problem. Oto metody, dzięki którym możesz naprawić błąd Twitch „Przeglądarka nie jest obsługiwana” w przeglądarce Firefox.

  1. Najpierw powinieneś spróbować po prostu ponownie uruchomić przeglądarkę, a następnie spróbować ponownie.
  2. Jeśli to nie zadziała, możesz spróbować wyłączyć wszystkie używane rozszerzenia. Nadaj priorytet zamknięciu tych dostarczonych przez programistów lub podobnych typów rozszerzeń.
  3. Przyczyną problemu może być nieaktualna wersja przeglądarki, dlatego następną metodą jest sprawdzenie, czy przeglądarka jest aktualna, i ponowne sprawdzenie.
  4. Wyczyść pamięć podręczną i pliki cookie w przeglądarce, co pomoże Ci rozwiązać błąd „Przeglądarka nie jest obsługiwana”.
  5. Następną metodą byłoby wylogowanie się z dowolnej usługi VPN, której używasz lub innego oprogramowania/aplikacji, która może przekierowywać część lub wszystkie żądania przez inny adres IP niż Twój. Zrób to, a następnie sprawdź jeszcze raz, czy błąd został naprawiony.