Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Narzędzie do generowania obrazów AI DALL-E jest teraz publicznie dostępne

Technologia obrazowania sztucznej inteligencji firmy DALL-E była dostępna jedynie dla ograniczonej liczby użytkowników po zarejestrowaniu się na liście oczekujących. Mimo to teraz może z niego korzystać ogół społeczeństwa.

Jeśli również Ty bardzo chcesz wypróbować narzędzie do wizualizacji oparte na sztucznej inteligencji OpenAI, ale nie możesz tego zrobić ze względu na brak zaproszenia, mamy dla Ciebie świetną wiadomość.

Firma poinformowała dziś, że usunęła etap rejestracji na liście oczekujących na skorzystanie z usługi tworzenia obrazu sztucznej inteligencji DALL-E, co oznacza, że ​​każdy może podpisać i korzystaj z projektu.

Jak wskazuje Arstechnica, DALL-E to model oparty na głębokim uczeniu maszynowym, który jest szkolony przy użyciu setek milionów obrazów wydobywanych w Internecie w celu generowania nowych obrazów.

To narzędzie wykorzystuje technikę „ukrytego rozpowszechniania”, aby poznać powiązania między słowami i obrazami. Dzięki DALL-E użytkownicy mogą wpisać opis tekstowy i otrzymać wynik w postaci obrazu o rozdzielczości 1024 x 1024 pikseli w dowolnym stylu graficznym.

Oprócz tworzenia obrazów w oparciu o tekst, DALL-E posiada również inną funkcję o nazwie Outpainting, która umożliwia przesłanie obrazu i rozszerzenie jego granic za pomocą syntezy obrazu.

Ponadto możesz łączyć kilka zdjęć, tworząc między nimi wizualny pomost i łącząc różne style.

Przykładowy obraz utworzony za pomocą DALL-E

OpenAI wprowadziło poprzednią wersję DALL-E w styczniu 2021 roku z doskonałymi możliwościami, ale wieloma ograniczeniami.

Na początku tego roku firma po raz pierwszy pokazała DALL-E 2. Narzędzie, które zaskoczyło publiczność testową składającą się z 200 badaczy możliwością tworzenia niemal autentycznych obrazów i naśladowania stylu artystów.

Według OpenAI ponad 1,5 miliona użytkowników na całym świecie używa obecnie DALL-E (pod marką DALL-E 2) do tworzenia ponad dwóch milionów obrazów dziennie.

DALL-E jest usługą komercyjną i ma istotne ograniczenia. Nowi użytkownicy otrzymują 50 darmowych kredytów i otrzymają 115 dodatkowych kredytów za 15 $. Aby zarejestrować się w tej usłudze, oprócz zwykłych informacji musisz także podać swój numer telefonu.

Obrazy utworzone za pomocą DALL-E należą do OpenAI, ale firma oferuje swoim użytkownikom wyłączne prawa do reprodukcji i wyświetlania utworzonych obrazów; Oczywiście o ile to działanie jest zgodne z polityką treści. Naruszenie treści zrzeka się Twojego prawa do zgodnego z prawem wykorzystywania obrazów utworzonych za pomocą tej sztucznej inteligencji.

Jako konkurent DALL-E, projekt Stable Diffusion jest modelem typu open source do tworzenia obrazów w oparciu o sztuczną inteligencję opracowaną przez Stability AI.

Narzędzie jest dostępne od miesiąca z ograniczonymi ograniczeniami za pośrednictwem kanałów open source i komercyjnej strony internetowej firmy. DALL-E jest teraz dostępny dla wszystkich użytkowników, więc konkurencja między modelami tworzenia obrazów opartymi na sztucznej inteligencji prawdopodobnie się nasili.

Pobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoBezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz motywy WordPressPobieranie premium motywów WordPressbezpłatny kurs onlinepobierz oprogramowanie intexPobierz motywy WordPress za darmopobierz płatny kurs Udemy za darmo