Narzędzie do rozwiązywania problemów z czujnikami naprawi problemy z czujnikiem, ruchem i lokalizacją Windows 10

Microsoft oferuje Narzędzie do rozwiązywania problemów z czujnikami które pomogą Ci automatycznie rozwiązać problemy związane z lokalizacją, ruchem i innymi czujnikami na twoim urządzeniu Windows 10 szt. Jeśli masz do czynienia z obracaniem ekranu i innymi powiązanymi problemami Windows 10 lub urządzenie Surface, możesz z tego skorzystać Windows 10 Narzędzie do rozwiązywania problemów.

Windows Narzędzie do rozwiązywania problemów z czujnikami

windows  narzędzie do rozwiązywania problemów z czujnikami

Aby rozwiązać problemy z czujnikiem, ruchem i lokalizacją w Windows 10:

    Pobierz narzędzie do rozwiązywania problemów z czujnikiem firmy Microsoft Kliknij dwukrotnie pobrany plik SensorDiagnosticTablet.diagcab plik, aby go otworzyć Kliknij przycisk Dalej, aby uruchomić narzędzie do rozwiązywania problemów Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aż do końca.

Podczas uruchamiania narzędzia do rozwiązywania problemów z czujnikami możesz zdecydować się na uruchomienie go jako administrator Zastosuj naprawy automatycznie. Jeśli odznaczysz to pole wyboru, narzędzie poinformuje Cię o znalezionych problemach.

Narzędzie do rozwiązywania problemów z czujnikami naprawi problemy z czujnikiem, ruchem i lokalizacją Windows 10 1

Wybierz je i kliknij Dalej, aby automatycznie rozwiązać problemy.

Jeśli klikniesz link Wyświetl szczegółowe informacje, zobaczysz dodatkowe informacje o skanach i testach, które przeprowadził.

<img class = "ezlazyload aligncenter wp-image-197695 rozmiar-pełny” alt=”windows narzędzie do rozwiązywania problemów z czujnikami” width=”571″ height=”440″ src=”https://thewindowsclub-thewindowsclubco.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2019/12/windows-sensors-troubleshooter-3.png” />

Narzędzie do rozwiązywania problemów sprawdzi, czy:

    Uruchomiono usługi monitorowania czujników Windows Lokalizacja jest włączona Czujniki są wyłączone przez zasady grupy.

Możesz pobrać narzędzie do rozwiązywania problemów z czujnikami z firmy Microsoft przez kliknij tutaj.

Powiązane przeczytane: Automatyczne obracanie ekranu nie działa lub jest wyszarzone Windows 10