Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Następca Poco F1 może zadebiutować 30 marca i prawdopodobnie będzie nosił nazwę Poco X3 Pro

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Następca Poco F1 może zadebiutować 30 marca i prawdopodobnie będzie nosił nazwę Poco X3 Pro

Wygląda na to, że Poco, firma stojąca za popularnym smartfonem Poco F1, jest gotowa wypuścić swojego następcę 30 marca w Indiach. Od kilku tygodni pojawiają się rzekome przecieki specyfikacji nazwy Poco X3. A teraz firma w swoim piśmie zapowiada premierę Twitter.

Głowa państwa Poco India, Anuj Sharma, zamieścił na Twitterze list w tej sprawie Twitter, wspominając „Tylko POCO może pokonać POCO” i że „nadszedł czas na #PROformance”. Już pierwszy rzut oka na załączony list pozwala dostrzec pewne informacje na temat nadchodzącego smartfona, takie jak jego nazwa, data premiery, a nawet przedział cenowy. Skoro o tym mowa, w liście czytamy również, że mamy rok 2021, a mimo to nie ma ani jednego telefonu wprowadzonego na rynek za 21 000 rupii, który byłby w stanie dorównać lub przebić Poco F1 pod względem wydajności, co sugeruje, że nadchodzący smartfon mógłby zostać wprowadzony na rynek za podobną cenę.

Dla Twojej wiadomości, Poco ma już w swojej ofercie smartfon Poco X3, a użycie #Proformance w połączeniu z kilkoma wyróżnionymi pogrubionymi znakami w piśmie wskazuje na coś, co można by nazwać Poco X3 Pro. Podobnie ten sam schemat występuje w całym liście i wskazuje na potencjalną datę premiery urządzenia, która może przypadać na 30 marca.

To samo szaleństwo, tylko więcej!

Przygotuj się na #PROformance bo TYLKO POCO może pokonać POCO. pic.twitter.com/PeW2AX0ZjL

— POCO – Madder By the Minute (@IndiaPOCO) 10 marca 2021 r

A skoro już mowa o specyfikacji, to w oparciu o kilka plotek pojawiających się w Internecie Poco X3 Pro może mieć wyświetlacz FHD+ z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Nie wiemy jeszcze, czy będzie to wyświetlacz AMOLED, czy LCD. Telefon może być zasilany przez (nienazwany) procesor Qualcomm i może być wyposażony w baterię o pojemności 5200 mAh z obsługą szybkiego ładowania o mocy 33 W. Jeśli chodzi o konfigurację pamięci RAM i pamięci, urządzenie będzie dostępne w dwóch wariantach: 6 GB + 128 GB i 8 GB + 128 GB.

Na koniec, w oparciu o wskazówki zawarte w piśmie, możemy spekulować, że cena Poco X3 Pro wyniesie 21 000 rupii, czyli tyle, ile kosztował Poco F1 w momencie premiery. Ciekawie będzie również zobaczyć, czy Poco wprowadzi na rynek całkowicie nowe urządzenie, czy też będzie to urządzenie Xiaomi/Redmi o zmienionej nazwie, takie jak właśnie ogłoszone Mi 10s lub Redmi Note 10 ProMaks.

Poza tym mamy także OnePlus, który przygotowuje się do premiery Oneplus 9 23 marca. Ponieważ OnePlus koncentruje się na oferowaniu produktów ze średniej półki, możemy spodziewać się, że oferty obu marek będą bezpośrednio konkurować.

Table of Contents