Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Nauczanie jak wejść do zarządzania witryną Joomla

Joomla to jedna z najpopularniejszych platform używanych obecnie do uruchamiania stron internetowych lub aplikacji mobilnych. Problem jednak w tym, że często ludzie kupując domenę nie wiedzą jak i pod jakim adresem powinni wejść do panelu zarządzania. Tak naprawdę wejście do panelu zarządzania witryną Joomla to jeden z częstych problemów wielu osób, którego można łatwo się nauczyć, znając kilka wskazówek. W tym artykule z bazy wiedzy hostów Fa zdecydowaliśmy, jak wejść do zarządzania witryną Joomla.

Tematy poruszane w tym artykule są następujące:

 • Zaloguj się do panelu zarządzania witryną Joomla
 • Szkolenie do pracy z witryną Joomla
 • Samouczek krok po kroku dotyczący wejścia na stronę Joomla

Zaloguj się do panelu zarządzania witryną Joomla

W pierwszym kroku należy zainstalować system zarządzania treścią Joomla, a następnie bezpiecznie wejść do jego licznika zarządzania. Jeśli jeszcze go nie zainstalowałeś, nie martw się. Ponieważ możesz dowiedzieć się, jak zainstalować Joomla na hostingu CPanel lub Direct Admin jako dwa najpopularniejsze panele zarządzania hostingiem, korzystając z poniższych tutoriali.

Szkolenie z instalacji Joomla na hoście CPanel, szkolenie krok po kroku z instalacji Joomla na Direct Admin

Po instalacji, aby wejść do panelu zarządzania witryną Joomla należy przejść przez dwa główne kroki:

 • Najpierw musisz podać adres wymagany do wejścia na stronę logowania Joomla.
 • Ponadto, wpisując wybraną nazwę użytkownika i hasło w dostępnych polach, możesz łatwo wejść do panelu zarządzania witryną Joomla.

Poniżej dowiesz się, jakie działania powinieneś podjąć na każdym z tych kroków. Ale wcześniej porozmawiajmy trochę o tym popularnym systemie zarządzania treścią.

Szkolenie do pracy z witryną Joomla

Joomla to profesjonalny system zarządzania treścią, który możesz zainstalować i używać do zarządzania swoją witryną w najlepszy możliwy sposób. Ta platforma jest otwarte źródło I bezpłatny i możesz go wykorzystać do najlepszego możliwego uruchomienia swojej strony internetowej i aplikacji. System zarządzania treścią Joomla stał się jedną z głównych opcji, a powodem tego jest wiele zalet, jakie ta platforma ma w porównaniu do konkurentów.

Jeśli zamierzasz założyć stronę internetową z najwyższymi funkcjami, instalacja i uruchomienie witryny Joomla może być dla Ciebie bardzo dobrym wyborem. Ponieważ oprócz unikalnych możliwości, można go bezpiecznie wybrać ze względu na przyjazne dla użytkownika środowisko oraz możliwość szybkiego i bezproblemowego montażu. Poniżej dowiemy się, jak wejść do licznika po zainstalowaniu tego popularnego systemu zarządzania treścią.

Samouczek krok po kroku dotyczący wejścia do zarządzania witryną Joomla

 1. Wpisz adres swojej witryny jako twojadomena.com/administrator w przeglądarce. Musisz zastąpić adres yourdomain.com oryginalną nazwą domeny.
 2. Jeśli po raz pierwszy wchodzisz do panelu zarządzania Joomla po jego zainstalowaniu, wyświetli Ci się strona podobna do poniższej ilustracji. Na tej stronie musisz najpierw instalacja a następnie kliknij przycisk „ Administrator ” przycisk.
  Zaloguj się do panelu zarządzania witryną Joomla
 3. Na stronie, która zostanie Ci wyświetlona, ​​musisz wpisać swoją nazwę użytkownika i hasło w określonych polach, a następnie kliknąć przycisk „ Zaloguj sie ” przycisk.
  Szkolenie do pracy z witryną Joomla
 4. Jeśli wprowadzone informacje są prawidłowe, możesz łatwo wejść do panelu zarządzania stroną Joomla i zarządzać nią według swoich potrzeb.

🟢🔵 Uwaga : Jeśli zapomnisz swojej nazwy użytkownika lub hasła, musisz kliknąć znak zapytania obok żądanego pola, jak pokazano na obrazku poniżej.

Zaloguj się do licznika witryny Joomla

Klikając dowolny z tych znaków zapytania, przejdziesz na stronę taką jak na obrazku poniżej. W określonym polu na tej stronie musisz wpisać adres e-mail, który podałeś podczas instalacji Joomla i kliknąć „ Składać ” przycisk. Następnie na podany adres e-mail zostanie wysłany link umożliwiający odzyskanie nazwy użytkownika lub hasła.

Zaloguj się do panelu zarządzania witryną Joomla

W tym artykule, z bazy wiedzy hostów Fa, staraliśmy się towarzyszyć Ci, zapewniając kompleksowe i krok po kroku szkolenie w drodze do wejścia na stronę Joomla. W ten sposób, znając kilka prostych i praktycznych wskazówek, możesz łatwo wejść do licznika witryny Joomla i zarządzać za jego pośrednictwem swoją witryną

Pobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobieranie premium motywów WordPressPobierz motywy WordPress za darmoBezpłatne pobieranie motywów WordPressdarmowy płatny kurs Udemy do pobraniapobierz oprogramowanie XiaomiPobierz motywy WordPress za darmodarmowy kurs on-line