Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Netflix anulował wszystkie swoje Marvel Przedstawia

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Netflix anulował wszystkie swoje Marvel Przedstawia

Netflix anulował The Punisher i Jessicę Jones, ostatnią pozostałą część Marvel Programy telewizyjne. To skutecznie przynosi Marvel Uniwersum Netflixa do końca. Jednak oświadczenie z Marvel sugeruje, że nie będzie to ostatni raz, kiedy zobaczymy te postacie w telewizji.

Wzlot i upadek The Marvel Uniwersum Netflixa

Postacie z komiksów dominują teraz w kasie kinowej, więc było tylko kwestią czasu, zanim pojawią się również na ekranach naszych telewizorów. Dlatego tak ekscytujące było obserwowanie, jak Netflix buduje własne mini Marvel uniwersum oparte na The Defenders.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Poszczególne programy – Daredevil, Iron Fist, Luke Cage, Jessica Jones i The Defenders – spotkały się z mieszanymi reakcjami. Tak bardzo, że sprawdziliśmy i uszeregowaliśmy Marvel’s Netflix, promując Daredevila jako najlepszego z całej gamy. Ale teraz wszystkie zostały odwołane.

Netflix anuluje Punishera i Jessicę Jones

Netflix anulował Iron Fist i Luke Cage w październiku 2018 roku po dwóch sezonach. Wkrótce potem pojawił się Daredevil, który został odwołany w listopadzie 2018 roku po trzech sezonach. The Defenders działali tylko przez jeden sezon, pozostawiając tylko dwa programy, które wciąż były emitowane.

Teraz, jak po raz pierwszy donosi Deadline, Netflix anulował The Punisher i Jessicę Jones. The Punisher zostanie znokautowany po zaledwie dwóch sezonach, podczas gdy Jessica Jones przejdzie na emeryturę po trzecim sezonie. Co oznacza koniec dla Marvel Partnerstwo Netflixa.

Netflix wydał oświadczenie, w którym czytamy:

Marvel wystosował również list do fanów, w którym Jeph Loeb powiedział:

Oświadczenie Loeba zdecydowanie sugeruje, że Daredevil i spółka. wróci w takiej czy innej formie. Czy to na dużym, czy na małym ekranie, razem czy osobno, dopiero się okaże. Ale nie zapominajmy, że Disney uruchamia Disney + pod koniec 2019 roku.

Rekommenderad:  IPTV, maksymalna kara za darmo Sky: wszystkie kary dla przestępców

Co obejrzeć na Netflix po The Defenders

Na razie musimy tylko pożegnać się z Daredevilem, Iron Fistem, Luke’iem Cage’em, The Punisherem i The Defenders. Ale nie rozpaczaj. Jeśli obejrzałeś wszystkie MarvelNetflix, oto programy, które warto obejrzeć po ukończeniu Obrońców.

Table of Contents