Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Netflix będzie nadal produkować interaktywne treści, takie jak „Bandersnatch”

Nie ma wątpliwości, że interaktywny film „Czarne lustro: Bandersnatch” oznaczał całkowity sukces dla Netflix, ponieważ jest to strategia, która nie tylko sprawiła, że ​​zyskali oni oglądalność, ale także pozwoliła na zdobycie bazy danych do tworzenia większej liczby strategii. . Oczywiście, biorąc pod uwagę ten sukces, gigant streamingowy będzie go nadal powielał, zgodnie z zapowiedzią Variety.

Wiceprezes ds. produktu w Netflix, Todd Yellin, wypowiedział się podczas prezentacji w Bombaju:

„To wielki hit tutaj w Indiach, jest to wielki hit na całym świecie i zrozumieliśmy, że wow, interaktywne opowiadanie historii jest czymś, na co bardziej chcemy postawić. Będziemy to podwajać.

Dodał też, że mają nadzieję, że w przyszłym roku lub dwóch pojawi się więcej treści tego stylu, które niekoniecznie będą science fiction czy mrocznym tematem. „To może być szalona komedia. To może być romans, w którym publiczność może zdecydować, czy dziewczyna pójdzie z jedną, czy z drugą”.– powiedziała Yelin.

Wybierz własną przygodę: ścieżkę równie udaną, co kontrowersyjną

Być może oznacza to więcej kontrowersji dla Netflix w odniesieniu do tego rodzaju treści, ponieważ w styczniu tego roku firma Chooseco pozwała do sądu na platformę streamingową za plagiat tego pomysłu, twierdząc, że „Wybierz własną przygodę” lub „Wybierz własną przygodę” jest zarejestrowanym znakiem towarowym i że Netflix nie ma prawa go używać.

Faktem jest jednak, że Netflix działał doskonale, osiągając rekordy liczby wyświetleń i zasięgu odbiorców, ponieważ użytkownicy zabierali to doświadczenie do sieci społecznościowych, aby skomentować swoje decyzje lub po prostu o tym porozmawiać.

Niezależnie od tego, czy problem prawny z Chooseco zostanie rozwiązany, brzmi całkiem interesująco, w jaki sposób Netflix będzie nadal korzystał z tej modalności i jaki będzie jego wpływ w przyszłości.