Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Netflix chce wejść na sześć kolejnych rynków europejskich, w tym Francję i Niemcy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Netflix chce wejść na sześć kolejnych rynków europejskich, w tym Francję i Niemcy

Właśnie wtedy, gdy ludzie w Europie zaczynali rozpaczać, że to się kiedykolwiek wydarzy, Netflix ogłosił plany ekspansji na Francję, Niemcy, Austrię, Belgię, Luksemburg i Szwajcarię.

Zanim jednak potencjalni klienci w tych krajach zaczną świętować, warto z góry zaznaczyć, że Netflix ma przed sobą ciężką bitwę – i prawdopodobnie dlatego oficjalne rozpoczęcie trwało tak długo. I prawdopodobnie dlatego nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

We Francji pewna liczba programów telewizyjnych i filmów musi być kręcona we Francji w języku francuskim. Ponadto stawia czoła surrealistycznej sytuacji stacji telewizyjnej, która jest właścicielem praw do wyświetlania House of Cards Netflix.

Najtrudniejszym orzechem do zgryzienia będą Niemcy. Duża ilość zagranicznych programów w Niemczech jest dubbingowana na język niemiecki, a jeśli Netflix będzie musiał to zrobić dla swoich treści, stanie się to bardzo kosztowne i bardzo czasochłonne. Kraj ma już również kilka popularnych kanałów wideo na żądanie, a także Amazon Natychmiastowe wideo.

Ale jeśli Netflix może to wszystko przezwyciężyć, Niemcy mogą stać się jednym z najbardziej lukratywnych rynków Netflix. Kraj ma bardzo dużą i bardzo szybką infrastrukturę Internetu szerokopasmowego, a duża liczba Niemców jest online. Ponadto marka Netflix ma również pewną wagę. Wydaje się również, że firma zdaje sobie sprawę, że nie każdy kraj jest taki sam i że wymagane jest trochę majsterkowania przy formule.

Więc kiedy Netflix zostanie uruchomiony w tych krajach, czy zarejestrujesz się?

Źródło: Wiadomości BBC