Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Netflix daje dwa bezpłatne dni dostępu w niektórych krajach

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Netflix daje dwa bezpłatne dni dostępu w niektórych krajach

Netflix ma wprowadzić nową promocję o nazwie StreamFest, która zapewni nielimitowany i darmowy dostęp do biblioteki Netflixa przez 48 godzin.

StreamFest zostanie najpierw przetestowany w Indiach, zanim zostanie potencjalnie wprowadzony do innych krajów.

Co to jest StreamFest?

Ideą StreamFest jest to, że każdy w danym kraju miałby nieograniczony dostęp do Netflix przez dwa dni. Co ciekawe, nie będziesz musiał podawać danych do płatności.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Ta wiadomość pojawia się dopiero po tym, jak Netflix po cichu zakończył 30-dniowy bezpłatny okres próbny. Chociaż firma mogła odwołać tę promocję, jasne jest, że nie popada w samozadowolenie.

Podczas wywiadu na temat zysków po wynikach finansowych Netflix za trzeci kwartał 2020 r., dyrektor operacyjny Greg Peters ogłosił koncepcję StreamFest:

Ta promocja będzie najpierw testowana w Indiach od grudnia 4. Może następnie rozszerzyć się na inne kraje, w zależności od powodzenia próby w Indiach.

StreamFest został po raz pierwszy zgłoszony jako koncepcja przez Protocol. Według strony, analiza aplikacji Netflix na Androida znalazła odniesienia do StreamFest.

W kodzie znajdują się wiersze, które wspominają, że StreamFest będzie dostępny na wszystkich urządzeniach obsługiwanych przez Netflix i że użytkownicy nie będą musieli podawać danych karty kredytowej.

Witryna poinformowała również, że jeden ciąg tekstowy głosi, że „Netflix StreamFest jest pełny”. Sugeruje to, że może istnieć limit użytkowników, chociaż Netflix nic nie potwierdził.

Jaka jest przyszłość Netflixa?

W raporcie o zarobkach Netflix ogłosił, że wzrost liczby abonentów w trzecim kwartale br 2.2 milionów członków na całym świecie było mniej niż oczekiwano.

Przypisał to jednak ogromnej liczbie 25,86 mln członków, których zebrał w pierwszej połowie 2020 r. z powodu pandemii koronawirusa. To więcej niż zyskał przez cały 2019 rok.

Rekommenderad:  Nowo drażniony PoC budzi nadzieję na sprzedanie niektórych telefonów na iOS 14.4-14.5.1

Netflix niedawno podniósł koszt swojego standardowego planu dwuekranowego w Kanadzie z 14 do 15 USD.

Zapytany, czy Netflix podniesie koszty swoich subskrypcji gdzie indziej, Greg Peters odmówił komentarza. Powiedział, że firma podnosi ceny tylko wtedy, gdy wierzy, że zapewnia swoim członkom większą wartość.

Zauważył również, że firma „powróciła do niemal stałego stanu produkcji fizycznej”, ponieważ pandemia wpłynęła również na harmonogram produkcji oryginalnych treści Netflix.

Czy warto subskrybować Netflix?

Nadal nie jesteś pewien, czy powinieneś subskrybować Netflix? Promocja StreamFest będzie idealna dla Ciebie, abyś spróbował treści i przekonał się, czy warto.

Oczywiście dzięki zaletom, takim jak wyświetlanie na wielu ekranach i brak reklam, istnieje wiele powodów, aby sprawdzić Netflix.