Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Netflix Inks współpracuje z iPic, aby wyświetlać wybrane filmy w kinach

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Netflix Inks współpracuje z iPic, aby wyświetlać wybrane filmy w kinach

Netflix podpisał umowę z iPic Entertainment na wyświetlanie filmów w dniu ich udostępnienia w Internecie. Umowa obejmuje obecnie wybraną grupę kin w Nowym Jorku i Los Angeles. Najprawdopodobniej Netflix obejmie także inne obszary i kina. Co ciekawe, nie jest to pierwsza próba Netfliksa na duże ekrany i wydaje się, że poprzednie posunięcie to nie spodobało się widzom. Idąc dalej, tylko 10 tytułów jest objętych umową i będzie połączonych z możliwością spożywania posiłków w iPic.

Netflix rzeczywiście zmienił sposób, w jaki konsumujemy media, i jest to właściwie jeden z najważniejszych powodów, dla których przecinacze kabli porzucają kabel. Terminy takie jak Binge Watching zawdzięczają swoją zasługę Netflixowi. Biorąc pod uwagę fakt, że Netflix był już bardzo aktywny w produkcji rzeczywistych filmów, gigant streamingowy chce pokazać światu, że tworzy filmy, a nie tylko agregować treści dla Netflix. Już samo to posunięcie może skrzyżować ścieżki filmów kinowych i przeznaczonych do wyłącznej transmisji strumieniowej. Jak słusznie zauważył Engadget, Netflix może mieć szansę na Oscary, ponieważ warunkiem otrzymania Oscarów jest tygodniowy pokaz w Nowym Jorku i Los Angeles.

Z drugiej strony iPix będzie miał do strumieniowego przesyłania całą masę nowych filmów, o które nie będzie musiał walczyć z innymi dużymi sieciami kin. Tak się składa, że ​​pewna sieć kin wykupuje wyłączne prawo do wyświetlania filmu i właśnie w takich momentach, gdy inne kina odczuwają brak treści, być może filmy Netflixa wypełnią luki. Netflix wyprodukował już kilka niezwykłych filmów, w tym Audrie i Daisy, Tallulah i Bestie bez narodów. Netflix pragnie także zwiększyć swoją ofertę regionalną, a w Indiach pozyskał już reżyserów i wypuścił film zatytułowany Brahman Naman.

Table of Contents