Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Netflix oferuje więcej hitów filmowych niż AmazonHulu i HBO

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Netflix oferuje więcej hitów filmowych niż AmazonHulu i HBO

Ludzie od dawna spierają się, że rozmiar nie ma znaczenia. I okazuje się, że przynajmniej w przypadku filmów w serwisach streamingowych to stare powiedzenie jest ewidentnie prawdziwe. W skrócie, Netflix może pochwalić się większą liczbą hitów filmowych niż Amazon Prime, Hulu i HBO.

W tym przypadku „hit” oznacza uznanie krytyków. Rotten Tomatoes prowadzi listę filmów, które zostały certyfikowane jako świeże. Oznacza to, że film uzyskał wynik co najmniej 75 procent, został oceniony przez Top Critics i ma minimalną ogólną liczbę recenzji.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

A Netflix ma większą liczbę (i wyższy odsetek) filmów Certified Fresh niż Amazon Prime Video, Hulu i HBO teraz…

Usługi przesyłania strumieniowego według liczb

Streaming Observer jest odpowiedzialny za prowadzenie numerów. I znaleźli to chwilę Amazon Prime Video oferuje największą liczbę filmów ogółem, Netflix może pochwalić się większą liczbą filmów uwielbianych przez krytyków. Przynajmniej według ocen Rotten Tomatoes.

Prawdę ujawniają dwa zestawienia rankingowe Netflixa, Amazon Prime Video, Hulu i HBO Now zarówno na podstawie całkowitej liczby oferowanych filmów, jak i liczby oferowanych filmów Certified Fresh. Chwila Amazon Prime Video zajmuje pierwsze miejsce, Netflix zajmuje drugie miejsce.

Całkowita liczba filmów:

  • Amazon Najlepsze wideo: 17 461
  • Netflix: 3838
  • Hulu: 2336
  • HBO teraz: 815

Liczba filmów z certyfikatem świeżości:

  • Netflix: 596 (15.5%)
  • Amazon Najlepsze wideo: 232 (1.3%)
  • Hulu: 223 (9.6%)
  • HBO Teraz: 38 (4.7%)

Zasadniczo sprowadza się to do jakości w stosunku do ilości. Według liczb, Amazon zapełnił Prime Video mnóstwem filmów, z których zdecydowana większość nie jest zbyt dobra. Z drugiej strony Netflix oferuje znacznie mniej filmów, z większym odsetkiem filmów przyzwoitych.

Rekommenderad:  Jest to aplikacja, która wykorzystuje więcej zasobów z Twojego Androida i jego alternatyw.

Więcej pieniędzy oznacza lepsze filmy

Należy zauważyć, że uzyskujesz dostęp do Prime Movies w wyniku Amazon Najwyższe członkostwo. Podczas gdy Netflix jest samodzielną usługą z własną opłatą abonamentową. A biorąc pod uwagę, że Netflix ponownie podniósł ceny, nic dziwnego, że stać go na lepsze filmy.

Źródło zdjęcia: Guilherme Pantaleão/Flickr