Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Netflix planuje dominację nad światem, Facebook Poprawia opcje wyszukiwania [Tech News Digest]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Netflix planuje dominację nad światem, Facebook Poprawia opcje wyszukiwania [Tech News Digest]

Również prezydent Obama uczy się kodować, Google wypuszcza Android Studio 1.0korzystając z muzyki chronionej prawami autorskimi YouTube wideo i druk 3D Marsz Cesarski.

Netflix planuje ekspansję wszędzie

Netflix jest zdeterminowany, aby rozszerzyć swoją działalność na zewnątrz ze swojej bazy w Stanach Zjednoczonych, dopóki jego usługa przesyłania strumieniowego nie będzie dostępna we wszystkich krajach na całym świecie. Tak mówi dyrektor ds. treści Ted Sarandos, który niedawno przedstawił długoterminowe ambicje firmy podczas konferencji UBS Global Media and Communications.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Sarandos powiedział: „” Netflix jest już dostępny w wielu krajach na trzech kontynentach, z wcześniej ogłoszoną premierą w Australii i Nowej Zelandii w 2015 roku, dzięki czemu łączna liczba jest wyższa niż 50.

Według Quartz jednym ze sposobów, w jaki Netflix osiągnie ten cel, są oryginalne treści, przy czym firma planuje co roku tworzyć 20 nowych seriali (lub sezonów istniejących seriali). A ponieważ Netflix zarabia na subskrypcjach, a nie na reklamach, jest znacznie mniej prawdopodobne, że oceny doprowadzą do anulowania Twojego ulubionego programu. Aresztowani fani rozwoju cieszą się.

Szukaj osoby Facebook Posty

Facebook wprowadza znaczną poprawę opcji wyszukiwania, umożliwiając wyszukiwanie pojedynczych postów, a także osób i stron. Podczas gdy zawsze byłeś w stanie wyszukiwać osoby, które możesz znać – podając swoją liczbę Facebook Znajomi rosną wykładniczo — możesz teraz wyszukiwać określone aktualizacje statusu lub wydarzenia z przeszłości przy użyciu tej samej techniki.

Należy zauważyć – i Facebook wydaje się bardzo chętny do podkreślenia, że ​​tego rodzaju wyszukiwania są ograniczone do postów osób z Twojej sieci. Co uniemożliwia każdemu, z kim nie jesteś znajomym Facebook używając tego, by zagłębić się w swoją przeszłość. Nowa funkcja jest udostępniana użytkownikom na komputerach stacjonarnych i iOS, a zmiany pojawią się w przyszłości na Androidzie i innych platformach.

Rekommenderad:  Facebook Zwiększa wysiłki w celu ograniczenia dezinformacji na temat COVID-19

Prezydent Obama uczy się kodować

Barack Obama nauczył się programować, co czyni go pierwszym prezydentem USA, który napisał program komputerowy.

OK, więc to może trochę wyolbrzymiać jego osiągnięcie. To, co faktycznie zrobił prezydent Obama, to wykonanie kilku ćwiczeń przy użyciu Google Blockly i napisanie prostej linii kodu przy użyciu JavaScript. To jednak więcej niż udało się osiągnąć jakiemukolwiek poprzedniemu prezydentowi. Tak, nawet bardziej niż Al Gore, który według legendy wynalazł Internet.

Obama zaangażował się w ten sposób, aby zainicjować coroczny Tydzień Edukacji Informatycznej w 2014 roku, pomagając uczniom ukończyć samouczki w ramach inicjatywy Hour of Code.

Twórz aplikacje za pomocą Android Studio 1.0

Google udostępnił Android Studio 1.0, pierwsza stabilna wersja tego zestawu narzędzi dla programistów aplikacji na Androida. Każdy, kto nadal używa Eclipse IDE do tworzenia aplikacji na Androida, jest teraz zachęcany do przejścia na Android Studio, a Google oferuje ścieżkę migracji, aby wspomóc ten proces.

YouTube Pomaga korzystać z muzyki chronionej prawem autorskim

YouTube naprawił dość irytujące niedopatrzenie YouTube Biblioteka audio.

Wcześniej każdy, kto używał w filmie muzyki chronionej prawami autorskimi, musiał czekać, aż film zostanie opublikowany, zanim dowiedział się o jego losie; wytwórnie płytowe mogą całkowicie zablokować wideo, wyciszyć dźwięk lub wyświetlać reklamy i dzielić się przychodami.

Teraz twórcy treści mogą korzystać YouTubesystem Content ID użytkownika, aby sprawdzić los swojego filmu przed jego przesłaniem, oszczędzając godziny czekania na potencjalną frustrację.

Imperial March na drukarce 3D

I wreszcie, w samą porę na Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, mamy Marsz Imperialny odtwarzany na drukarce 3D. Chociaż jest mało prawdopodobne, aby ta piosenka pojawiła się w nowym filmie Gwiezdne wojny, biorąc pod uwagę to [Spoiler Alert] Darth Vader nie żyje, nadal fajnie jest zobaczyć i usłyszeć to odtwarzane na drukarce 3D.

Rekommenderad:  Recenzja aplikacji Drum Pad Machine na iOS

Drukarki 3D nie są jedynymi, które potrafią odtwarzać muzykę, o czym przekonaliśmy się, gdy przyjrzeliśmy się tworzeniu muzyki za pomocą sprzętu technicznego. Napędy dyskietek, skanery, drukarki, stare komputery, modemy i oscyloskopy mogą być używane w ten sposób. [H/T 3DPrint.com]

Twoje opinie na temat dzisiejszych wiadomości technicznych

Czy chciałbyś, aby Netflix stał się globalny do 2020 roku? Czy będziesz korzystać z nowego i ulepszonego Facebook szukaj? Czy programowanie powinno być częścią programu każdej szkoły?

Daj nam znać, co myślisz o wiadomościach technicznych dnia, publikując w sekcji komentarzy poniżej. Ponieważ zdrowa dyskusja jest zawsze mile widziana.

Źródło zdjęcia: Orangefan_2011 za pośrednictwem Flickr