Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Netflix podnosi ceny, aby sfinansować więcej oryginalnych treści

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Netflix podnosi ceny, aby sfinansować więcej oryginalnych treści

Jeśli obecnie subskrybujesz Netflix, powinieneś przygotować się na to, że zaczniesz płacić więcej za ten przywilej. Ponieważ Netflix podnosi cenę dwóch z trzech swoich planów w kilku krajach, w tym w USA, Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech. A wszystko sprowadza się do finansowania bardziej oryginalnych treści.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Netflix się zmienia. To, co kiedyś było firmą dostarczającą DVD pocztą, przekształciło się w usługę przesyłania strumieniowego, która obejmuje cały świat. Nawet jego katalog treści przeszedł transformację, a starsze programy zostały zastąpione oryginalnymi treściami. Problem w tym, że to wszystko kosztuje. A płacą za to użytkownicy Netflixa.

Twoja subskrypcja Netflix staje się coraz droższa

Netflix ogłosił, że podnosi ceny w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i niektórych częściach Europy. Raczej nie jest zaskoczeniem, że firma nie robi wielkiej piosenki i tańca o wiadomościach, po cichu ujawniając je i nie udostępniając żadnego kierownictwa na rozmowę kwalifikacyjną. Ale podwyżki cen na pewno się zdarzają.

Podstawowy plan, który oferuje 1 strumień i zawartość SD pozostają takie same. Plan Standard, który oferuje 2 strumieni i treści HD, rośnie z $9Od 0,99 do 10,99 USD miesięcznie. I plan Premium, który oferuje 4 strumieni i treści 4K rośnie z 11,99 USD do 13,99 USD miesięcznie.

Netflix wydał oświadczenie dla Mashable, mówiąc: „Od czasu do czasu plany i ceny Netflix są dostosowywane, ponieważ dodajemy więcej ekskluzywnych programów telewizyjnych i filmów, wprowadzamy nowe funkcje produktów i poprawiamy ogólne wrażenia z serwisu Netflix, aby pomóc członkom znaleźć coś wspaniałego do oglądania nawet szybciej.”

Te podwyżki cen z pewnością wzbudzą zdziwienie wśród niektórych abonentów Netflix. Należy jednak pamiętać, że minęły dwa lata, odkąd Netflix po raz ostatni podniósł ceny, mimo że dla obecnych abonentów pojawiły się one dopiero w 2016 roku. Nie jest to więc coroczna tradycja.

Rekommenderad:  Etsy SEO: jak zoptymalizować sklep, aby zwiększyć sprzedaż

Netflix nadal zapewnia dobry stosunek jakości do ceny

Nawet po tych podwyżkach cen Netflix nadal ma dobry stosunek jakości do ceny. Jeśli jednak te wzrosty cen będą kontynuowane, nadejdzie moment, w którym zmieni się opinia publiczna. A jeśli tak się stanie, nie będzie miało znaczenia, ile oryginalnych programów, których nie można przegapić, produkuje Netflix, ludzie anulują swoje subskrypcje.

Czy obecnie subskrybujesz Netflix? Jeśli tak, na jakim planie jesteś? Co sądzisz o nadchodzących podwyżkach cen? Czy są uzasadnione, biorąc pod uwagę aktualny katalog treści Netflix? Czy Netflix nadal oferuje dobry stosunek jakości do ceny? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło zdjęcia: Jenny Cestnik za pośrednictwem Flickr

Table of Contents