Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Netflix publikuje zwiastun filmu „Someone Great” z Giną Rodriguez w roli głównej

Gina Rodriguez – gwiazda popularnego i wielokrotnie nagradzanego filmu „Jane The Virgin” oraz niedawnej produkcji filmowej „Miss Bala” – występuje w nadchodzącej komedii romantycznej Netflix „Someone Great”.

Napisany i wyreżyserowany przez Jennifer Kaytin Robinson „Someone Great” śledzi losy przyszłej aspirującej dziennikarki muzycznej mieszkającej w Nowym Jorku w towarzystwie jej najlepszych przyjaciółek granych przez Brittany Snow i DeWandę Wise.

Jenny (Rodriguez) otrzymuje całkowicie wymarzoną pracę w mieście San Francisco w Los Angeles. Jednak jej chłopakowi (Lakeith Stanfield) pomysł życia w związku na odległość wcale nie wydawał się atrakcyjny, więc postanawia zakończyć dziewięcioletni związek. Aby wyleczyć złamane serce, Jenny postanawia przeżyć ostatnią przygodę z przyjaciółmi w mieście, które nigdy nie śpi.

„Someone Great” staje się wtedy przezabawną i szczerą historią, która porusza tematy przyjaźni, miłości i posuwania się naprzód w poszukiwaniu lepszej przyszłości. Jednak chociaż ta historia wydaje się być bardzo podobna do tych znanych już z gatunku „romcom”, ten film wydaje się przekraczać linię klasyki, aby dotrzeć do bardziej aktualnego świata komedii.

Chociaż szczegóły nie są znane poza tymi pokazanymi w zwiastunie, możemy powiedzieć, że typowa oś czasu, w której kobieta zostaje pozostawiona, pogrąża się w smutku, dopóki nie znajdzie nowej miłości, jest przekształcana dla tego nowego projektu Netflix, ponieważ w tym czasie Jenny zostaje pozostawiona przez swojego chłopaka od prawie dziesięciu lat, postanawia więc schronić się w swoim kobiecym świtaniu i przygotować się na nową przyszłość zawodową.

Ta nowa, romantyczna produkcja serwisu streamingowego ma trafić na platformę w piątek, 19 kwietnia.

Table of Contents