Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Netflix ujawnia pierwszą oficjalną grafikę do „Chilling Adventures of Sabrina: Part” 2′

Pod koniec zeszłego roku Netflix wydał pierwszy zwiastun drugiego sezonu „Chilling Adventures of Sabrina”. To właśnie teraz ujawniają pierwszy obraz tria bohaterów drugiej części historii nastoletniej wiedźmy.

Serial, w którym występuje Kiernan Shipka, stał się bardzo udaną produkcją od czasu premiery w październiku zeszłego roku, aż do osiągnięcia świątecznego specjalnego wydarzenia, które trafiło na platformę w grudniu. Jednak coś, o czym niektórzy mogą nie wiedzieć, ta seria rozpoczęła się na stołach The CW z umową na dwa kolejne sezony.

Teraz, pod opieką Netflixa, „Chilling Adventures of Sabrina” będzie miał nie tylko dwa sezony, ale zapowiedziano już jego odnowienie na trzecią i czwartą odsłonę. W momencie jego ogłoszenia dla wielu nie było to zaskoczeniem, ponieważ od premiery 26 października serial otrzymał wiele pozytywnych recenzji za fabułę i obsadę aktorską.

Przy tej okazji Sabrinie towarzyszyć będzie oryginalna obsada: Lucy Davis (Hilda Spellman), Miranda Otto (Zelda Spellman) Chance Perdomo (Ambrose Spellman), Michelle Gomez (Mary Wardell), Jaz Sinclair, Richard Coyle (Ojciec Blackwood), Tati Gabrielle (Prudence), Ross Lynch (Harvey Kinkle) i Bronson Pinchot (George Hawthorne).

Jednocześnie do obsady dołącza nowy aktor, Jedidiah Goodacre, który wcieli się w Doriana Graya, postać stworzoną przez Oscara Wilde’a, który w tym sezonie serialu będzie reprezentował tajemniczego właściciela klubu nocnego.

Roberto Aguirre-Sacasa – znany z pracy nad „Riverdale” – pisze do produkcji i był również członkiem zespołu produkcyjnego jako producent wykonawczy, a także Lee Toland Krieger.

Ten drugi sezon pojawi się w serwisie Netflix 5 kwietnia tego roku.