Netflix uruchamia stronę internetową, w której znajdują się najpopularniejsze filmy i programy z całego świata

Netflix ma nową witrynę internetową, która prezentuje najpopularniejsze programy w swojej usłudze przesyłania strumieniowego z całego świata.

Netflix uruchamia stronę internetową, w której znajdują się najpopularniejsze filmy i programy z całego świata 1

Aby zwiększyć przejrzystość wskaźników oglądalności, Netflix uruchomił nową stronę internetową, która umożliwia użytkownikom oglądanie 10 najlepszych filmów i filmów na platformie streamingowej każdego tygodnia — w tym w Kanadzie.

Nowa witryna dzieli zawartość Netflix na cztery różne kategorie: filmy (po angielsku), filmy (po angielsku), programy telewizyjne (po angielsku) i programy telewizyjne (po angielsku). W każdy wtorek Top 10 każdej kategorii zostanie zaktualizowany o rankingi z poprzedniego tygodnia, aby pokazać najpopularniejsze treści na platformie.

W swoim pierwszym wydaniu we wtorek liczby widzów Netflix powiedział, że jego abonenci spędzili w zeszłym tygodniu 149 milionów godzin oglądając Red Notice, film akcji z Gal Gadot w roli głównej, co czyni go najpopularniejszym anglojęzycznym materiałem na platformie.

W telewizji najczęściej oglądanym anglojęzycznym programem był trzeci sezon Narcos: Meksyk, z 50 milionami godzin oglądania. Squid Game był najpopularniejszym nieanglojęzycznym programem telewizyjnym, który w ciągu tygodnia kończącego się 14 listopada oglądał 43 miliony godzin.

„Te cotygodniowe listy są dodatkiem do codziennych 10 najpopularniejszych wierszy dla krajów, które wprowadziliśmy w serwisie Netflix w zeszłym roku, które teraz będą również opierać się na oglądanych godzinach” – powiedział na swoim blogu Pablo Perez De Rosso, wiceprezes ds. strategii treści, planowania i analizy w Netflix. Poczta.

Nowa strona internetowa firmy została uruchomiona na początku tego tygodnia, a także pokazuje nową zmianę w sposobie, w jaki Netflix ocenia popularność swoich treści. Wcześniej firma mierzyła popularność tytułu na podstawie użytkowników, którzy obejrzeli co najmniej dwie pierwsze minuty tytułu.

Witryna jest początkowo dostępna w języku angielskim i hiszpańskim, a w przyszłym roku pojawi się więcej języków, powiedział Netflix.