Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Netflix You vs. Wild pozwala (prawie) zabić Beara Gryllsa

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Netflix You vs. Wild pozwala (prawie) zabić Beara Gryllsa

Po sukcesie Black Mirror: Bandersnatch Netflix uruchamia drugi interaktywny serial. W tym, zatytułowanym Ty kontra dzicz, będziesz wybierać między dwoma sposobami działania, które podejmie Bear Grylls. Niektóre z nich mogą narazić go na fizyczne niebezpieczeństwo.

Od Człowiek kontra Dziki do Ty kontra Dziki

Bear Grylls zasłynął jako gwiazda filmu Man vs. Wild. W tym programie, który był emitowany przez siedem sezonów na Discovery Channel, Grylls (i jego zespół produkcyjny) rzucili się w dzicz i mieli znaleźć drogę powrotną do cywilizacji.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Grylls najwyraźniej zawsze dawał sobie radę, poskramiając wrogie środowisko. Jednak robiąc to, często stawał przed trudnymi decyzjami. A podjęcie złej decyzji mogło doprowadzić do czegoś złego. I tu wkracza You vs. Wild.

Zdecyduj o losie Beara Gryllsa w You vs. Wild

Ty kontra Dzicy to zasadniczo Człowiek kontra Dzicy, ale z tobą, widzem, odpowiedzialnym za losy Beara Gryllsa. W serialu Grylls będzie musiał stawić czoła trudnym decyzjom. Ale wybór właściwego sposobu działania należy do Ciebie. A jeśli tego nie zrobisz, Wild może wygrać.

Jak widać na powyższym zwiastunie, You vs. Wild umieści Gryllsa w różnych scenariuszach przetrwania. Będzie jasny wybór między dwoma różnymi sposobami działania, a ponieważ Grylls wyraźnie lubi krzyczeć do kamery: „Ty decydujesz!”

Podobnie jak w przypadku Bandersnatch, widzowie będą musieli zdecydować, jak potoczy się historia. I chociaż bardzo wątpimy, czy Netflix przedstawi Gryllsa rozerwanego na strzępy przez lwa górskiego lub upadku na śmierć w skalistym wąwozie, będą dobre i złe wyniki.

Obejrzyj Czarne lustro: Najpierw Bandersnatch

You vs. Wild ma zadebiutować w serwisie Netflix 10 kwietnia. Daje ci to czas na przebrnięcie przez Black Mirror: Bandersnatch. A kiedy to zaostrzy twój apetyt, powinieneś sprawdzić odcinki Black Mirror, które gwarantują bałagan w głowie.

Rekommenderad:  Facebook pozwala teraz włączyć lub wyłączyć rozpoznawanie twarzy