Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Nibble Finance Review 2023 – Zarób 14.5% Powrót [Is It legit?]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Nibble Finance Review 2023 – Zarób 14.5% Powrót [Is It legit?]

Chcesz zarabiać dzięki pożyczkom peer-to-peer? Jakie platformy są najlepsze do tego celu? Sprawdźmy nową platformę P2P w tej recenzji Nibble Finance.

Nibble Finance to platforma peer-to-peer, która została uruchomiona w ramach IT Smart Finance Group. Nibble Finance współpracuje z Joymoney, firmą oferującą krótkoterminowe pożyczki od 50 do 500 euro w Hiszpanii i Rosji.

W tej recenzji sprawdzimy platformę, zalety i wady oraz stwierdzimy, jak bezpieczna jest platforma.

Co to jest Nibble Finance?

Nibble Finance to stosunkowo nowa platforma peer-to-peer, uruchomiona na początku 2020 roku. Nibble jest częścią IT Smart Finance Group, która istnieje od 2014 roku.

Obecne partnerstwo z Joymoney jest również hostowane w ramach IT Smart Finance Group. Joymoney oferuje szybkie mikropożyczki do 500 €.

Co to są inteligentne finanse IT?

IT Smart Finance jest spółką macierzystą Nibble Finance. Jest to grupa finansowa fintech, która wprowadza rozwiązania fintech na rynki wschodzące. Korzystają z danych, aby dopasować najlepsze pożyczki do swoich klientów. Od 2014 roku wyemitowali 12 milionów euro rozłożonych na 113 000 pożyczek.

Jak działa nibble?

Dzięki platformie Nibble możesz zacząć inwestować już od 10 €. Płatności do systemu można dokonać kartą kredytową lub przelewem SEPA.

Na Nibble możesz inwestować w następujące portfele inwestycyjne:

 • Klasyczny – skąd inwestujesz w pożyczki 1-6 miesięcy, aby uzyskać stałą stopę zwrotu 9.7%, poparte gwarancjami wykupu. Możesz zacząć inwestować już od 10 €.
 • Zrównoważony (zalecane) – skąd inwestujesz w pożyczki 7-60 miesięcy, aby uzyskać zwrot między 12-15%. Pod względem stosunku ryzyka do zysku ta strategia jest najbardziej zrównoważona. Możesz zacząć inwestować już od 100 €.
 • Specjalny – gdzie inwestujesz w pożyczki od 12-60 miesięcy do zwrotu między 17-19%. Ta strategia wiąże się z większym ryzykiem, co wiąże się również z większymi potencjalnymi korzyściami. Możesz zacząć inwestować od 500 €.

W przypadku wszystkich strategii inwestycyjnych Twoje tygodniowe naliczone odsetki trafią na Twoje konto Nibble. Możesz zdecydować, czy chcesz je ponownie zainwestować, czy wypłacić. Początkowa suma inwestycji zostanie automatycznie ponownie zainwestowana w nowe pożyczki. Ponadto minimalna kwota wypłaty wynosi 50 €.

Rekommenderad:  Zrozumienie lokalizacji treści i dlaczego jest ona ważna dla międzynarodowego sukcesu

Oto przegląd:

Wszystkie pożyczki na Nibble pochodzą z Joymoney Hiszpania i Joymoney Rosja.

Gwarancja odkupu

Kiedy inwestujesz w pożyczki, Nibble wykorzystuje gwarancję grupową jako gwarancję wykupu. Oznacza to, że jeśli pożyczka nie zostanie spłacona w ciągu 60 dni od daty inwestycji, otrzymasz zwrot pieniędzy od grupy.

Dobrą rzeczą jest to, że ta gwarancja wykupu obejmuje zarówno kapitał, jak i odsetki. Kiedy twoja pożyczka jest opóźniona, Nibble wypłaci ci pozostałą część niespłaconej pożyczki plus i naliczone odsetki.

Obecnie ponad 460 000 EUR jest inwestowane za pośrednictwem Nibble Finance dystrybuowanego do ponad 565 inwestorów. Zwrócili już inwestorom łączną kwotę 50 836 euro.

Mając gwarancję wykupu, nadal dobrze jest sprawdzić sprawozdania finansowe pożyczkodawców. Gwarancja wykupu jest tak stabilna, jak stabilna jest oferta pożyczkodawcy.

Inwestowanie na platformie Nibble

Decydując się na inwestycję w Nibble, powinieneś mieć świadomość, że Nibble to w pełni zautomatyzowana platforma. Oznacza to, że Nibble oferuje tylko automatyczne inwestowanie na podstawie ustalonych przez Ciebie kryteriów. Platforma Nibble nie umożliwia ręcznego inwestowania.

Kryteria, które możesz ustawić:

 • Początkowa ilość
 • Miesięczny depozyt
 • Okres inwestycji w miesiącach

Dzięki tym kryteriom automatycznego inwestowania Nibble możesz mieć pewność, że inwestujesz tylko w pożyczki, które w pełni odpowiadają Twoim preferencjom.

Rynek wtórny

W tej chwili Nibble nie oferuje rynku wtórnego w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. Możesz jednak wcześniej rozwiązać umowę inwestycyjną i odzyskać swoje środki.

Jak? Możesz rozwiązać umowę inwestycyjną przed jej wygaśnięciem i wypłacić środki z platformy Nibble. Aby to zrobić, musisz złożyć wniosek o wcześniejsze rozwiązanie umowy za pośrednictwem swojego konta Nibble.

Po otrzymaniu Twojej prośby Nibble rozpocznie poszukiwanie inwestora do Twojego portfela. Portfel może być odsprzedany tylko w całości. Jeśli Nibble nie znajdzie inwestora w ciągu 30 dni kalendarzowych, wypłaci Ci zainwestowane środki wraz z odsetkami z funduszu rezerwowego w dniu 31. Potrąci prowizję w wysokości 3% całkowitej kwoty do zapłaty.

Rekommenderad:  Powrót do góry Dane techniczne i funkcje Realme X50 Pro

Z jednej strony może to stanowić problem dla inwestorów, którzy chcą zrezygnować z niektórych pożyczek na platformie. Z drugiej strony nie musisz długo czekać na koniec pożyczek.

Zespół

Nibble Finance jako platforma jest zarejestrowana w Estonii, a zatem działa zgodnie z prawem estońskim. Ich oficjalny adres znajduje się w Tallinie, ale cały zespół pracuje z Barcelony, gdzie znajduje się IT Smart Finance.

Kiedy sprawdzasz ich stronę internetową, wymienieni są wszyscy członkowie ich zespołu. Podoba mi się fakt, że wszystkie są wymienione na platformie. Mają doświadczenie w instytucjach finansowych, bankach i fintech, co jest bardzo dobrym znakiem.

Nibble Finance Plusy i minusy

Zalety platformy Nibble Finance:

 • Możesz zacząć inwestować od 10 €
 • Szybka i łatwa automatyczna inwestycja
 • Atrakcyjne oprocentowanie
 • Pożyczki są objęte gwarancją wykupu
 • Członkowie zespołu z dużym doświadczeniem w finansach i świecie peer-to-peer

Wady platformy Nibble Finance:

 • Nie ma rynku wtórnego
 • Ograniczona dywersyfikacja wśród pożyczkodawców i krajów

Platforma Nibble

Czy chcesz zarejestrować się na platformie Nibble, oto kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć!

Kto może inwestować w Nibble?

Aby inwestować w Nibble, musisz mieć ukończone 18 lat, być rezydentem Unii Europejskiej i posiadać konto w UE. Cytując z ich strony,

Rejestracja w Nibble Finance

The proces rejestracji na Nibble jest proste. Wpisujesz swoje imię i nazwisko, adres e-mail i hasło.

Następnie musisz wykonać kilka kroków, aby zachować zgodność z przepisami dotyczącymi przeciwdziałania praniu pieniędzy (AML). Musisz zweryfikować swoją tożsamość poprzez:

 • Prześlij zdjęcie dowolnego posiadanego dowodu osobistego, takiego jak paszport lub prawo jazdy.
 • Zrób selfie i prześlij je.
 • Po zweryfikowaniu Twojej tożsamości możesz dokonać wpłaty i rozpocząć inwestowanie.

Proces wpłat i wypłat

Po utworzeniu konta Nibble możesz wpłacić pieniądze, aby rozpocząć. Wpłaciłem pieniądze za pośrednictwem konta bankowego SEPA. Możesz także wpłacić pieniądze za pomocą karty VISA lub Mastercard.

Twoje pieniądze powinny pojawić się na platformie w środku 1-3 dni robocze.

Minimalna kwota, którą możesz doładować swoje konto, to 10 €, co jest świetne na początek. Maksymalna kwota, jaką możesz doładować, to 10 000 €. Miesięcznie można inwestować więcej, wystarczy złożyć kilka dodatkowych dokumentów.

Rekommenderad:  FacebookNowy system sztucznej inteligencji firmy może przejść testy inteligencji wielokrotnego wyboru

Jeśli chcesz wypłacić pieniądze, możesz użyć do tego (cyfrowego) konta bankowego. Wypłata pieniędzy również potrwa pomiędzy 1-3 dni robocze.

Wsparcie

Nibble oferuje obsługę klienta za pośrednictwem swojej strony internetowej, poczty elektronicznej i telefonu. Niestety na stronie internetowej nie ma godzin pracy, co pomogłoby sprawdzić, kiedy można do nich zadzwonić.

Wsparcie zapewniane na ich stronie internetowej to formularz e-mail, który pojawi się podczas wizyty. Wspaniale jest wiedzieć, że możesz do nich dotrzeć. Jeszcze lepiej byłoby sprawdzić, czy zapewnią maksymalny czas odpowiedzi, aby zobaczyć, kiedy można się spodziewać odpowiedzi.

W godzinach pracy oferują czat na żywo ze swoim zespołem wsparcia. Dzięki temu możesz uzyskać odpowiedzi na pilne pytania bezpośrednio od zespołu.

Wniosek — Nibble Finance Review

Chociaż Nibble Finance jest stosunkowo nową platformą, wygląda bardzo obiecująco. Wdrażają coraz więcej funkcji, które sprawiają, że jest to platforma przyjazna dla użytkownika. Ponadto są wspierani przez bardziej znaną grupę IT Smart Finance Group.

Z czasem chciałbym zobaczyć rynek wtórny i wielu pierwotnych pożyczkodawców. Kiedy chcesz wyjść, jest doskonały, jeśli to możliwe. Ponadto dywersyfikacja wśród wielu pożyczkodawców lub krajów jest jednym ze sposobów zmniejszenia ryzyka.

W obecnym stanie Nibble Finance jest platformą oferującą automatyczne inwestowanie z dobrymi zwrotami. Zapewniają dobry zwrot za ryzyko, które podejmujesz. Z biegiem czasu platforma sama się rozwinie i może stać się głównym konkurentem platform takich jak Mintos.