Nie G9: LG rezygnuje z serii G dla indywidualnych nazw

V60 ThinQ 5G, który został wprowadzony na rynek w lutym, a nie późnym latem, był już znakiem, że LG zmieni pozycję w momencie premiery nowych flagowych smartfonów. Z Korei Południowej potwierdzono dziś, że LG nie będzie już oferować smartfonów z serii G. Zamiast tego powinny pojawić się poszczególne imiona.

W jaki sposób Korea Herald Zgłoszono spotkanie LG i operatorów komórkowych w Korei Południowej, fabryka smartfonów z serii G porzuciła G8 G8 zaprezentowany w lutym 2019 r.

G9 miał pojawić się na Mobile World Congress 2020, LG w końcu ogłosiło V60 ThinQ 5G po prostej informacji prasowej po odwołaniu targów. Smartfony LG serii V są planowane zgodnie z poprzednim harmonogramem na okres IFA późnym latem, ale nie jest tak w przypadku V50.

Indywidualne nazwy nowych dużych statków

Jednak zmianie nie powinien towarzyszyć fakt, że LG będzie teraz prowadzić jeden tor z tylko jednym okrętem flagowym rocznie. Zamiast nazywać nowe smartfony G9 lub G10, do każdego nowego modelu należy teraz przypisać jedną nazwę. Kolejne liczby są przechowywane zgodnie z aktualną pozycją serii V, a każdy z następców G8 otrzymuje własne nazwy. Nazwy powinny być oparte na projekcie i funkcjonalności smartfona, jako oficjalny rewers Korea Herald Powiedział.

Dział smartfonów LG od lat słabnie

Poprawka pojawia się w czasie, gdy smartfony LG zostały podzielone. Departament miał deficyt w 19 kolejnych kwartałach biznesowych, w samym ubiegłym roku obrotowym wyniósł on około 815 milionów euro. Firma LG wielokrotnie informowała w swoich raportach kwartalnych, że popyt na obecny najwyższy model był niższy niż oczekiwano, a nowe flagowe firmy osiągną lepsze wyniki w kolejnym kwartale, ale ponownie ogłosiły niepowodzenie w nowym raporcie kwartalnym i powtórzyły te same obietnice.

V60 ThinQ 5G pojawi się później

LG koncentruje się obecnie na nowym standardzie mobilnym 5G, jak pokazuje V60 ThinQ 5G oparty na Snapdragon 865 z modemem Snapdragon X55. Niebiesko-biały smartfon ma zostać wypuszczony na rynek w Azji, Europie i Ameryce Północnej jeszcze w tym miesiącu. W związku z faktem, że koniec marca został już osiągnięty, żaden sprzedawca internetowy nie musi jeszcze wystawiać listy smartfonów, nawet jeśli cena LG Niemcy nie została jeszcze ogłoszona, a ponadto przeważa kryzys koronowy, jest mało prawdopodobne, aby Projekt .