Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Nie mamy dobrych wieści! Te smartphones Samsung nie otrzymuje Androida 13 i One UI 5

Samsung musi być przygotowany na pojawienie się Androida 13 przez One UI 5z trwającymi już testami z Galaxy S22. Mają one na celu wyeliminowanie problemów i zapewnienie, że najlepsza wersja nowego sistema z Google dociera do smartphones marki.

Niestety nie wszystko jest dobrą wiadomością, wbrew oczekiwaniom wielu użytkowników. Ta wersja nie dotrze do wszystkich. smartphones od Samsunga i jest teraz lista tych, którzy zostaną pominięci.

Samsung Android 13 Jeden interfejs użytkownika 5 Galaxy aktualizacja

Lista smartphones od Samsunga jest obszerna, a propozycje obfitują we wszystkie obszary. Opcje uległy poprawie, jeśli chodzi o aktualizacje, dzięki nowym zasadom firmy dla tego obszaru. Jest więcej wersji, co zapewnia dłuższą żywotność sprzętu.

Na podstawie w tych zasadachjeden interfejs użytkownika 5 a Android 13 ma już swoją listę urządzeń docelowych. Są to najnowsze modele i dzięki temu mają dostęp do tych nowości. Z drugiej strony istnieje już lista pierwszych, którzy nie mają dostępu do tych wersji.

  Galaxy Note 10
  Galaxy Note 10+
  Galaxy Note 10+ 5G
  Galaxy S10
  Galaxy S10e
  Galaxy S10+
  Galaxy S10 5G
  Galaxy Fold

Jak widać na powyższej liście, te smartphones nie masz już dostępu do tych oficjalnych wersji Androida, odchodząc z Androidem 12 i One UI 4. To nie jest sprzęt, który dobiega końca, ale od tego momentu jest ograniczony.

Mimo to te urządzenia nie kończą wsparcia ze strony Samsunga. Otrzymują teraz aktualizacje zabezpieczeń, ale będą pojawiać się tylko okresowo. Te poprawki bezpieczeństwa są teraz wspierane przez 2 lat.

Samsung Android 13 Jeden interfejs użytkownika 5 Galaxy aktualizacja

Z drugiej strony modele, które pojawiły się po tych z tej listy, wkrótce będą miały dostęp do wszystkich nowości od Google dla Androida 13. Samsung dostosuje tę wersję do jego personalizacji i tym samym stworzy oczekiwany One UI 5.

To nie jest dobra wiadomość dla każdego, kto posiada jeden z tych modeli. Galaxy od Samsunga. Marka wypełnia w ten sposób kolejną listę aktualizacji i pozostawia te modele w tyle, upewniając się tylko, że nie są narażone na wady i problemy z bezpieczeństwem.