Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Nie mogę się zalogować do Windows 11? Microsoft ma rozwiązanie dla użytkowników

nawet będąc sistema ściśle kontrolowane przez Microsoft, Windows 11 i wcześniejsze wersje są czasami ofiarami przypadkowych i bardzo dziwnych błędów. Pojawiają się one w aktualizacjach, ale czasami pojawiają się prawie losowo.

Jest to jeden z tych błędów, który jest obecnie obecny w Windows 11 i uniemożliwia niektórym użytkownikom wejście do sistema od firmy Microsoft. Gigant oprogramowania już zareagował i ma rozwiązanie, które ma zostać udostępnione użytkownikom, aby usunąć usterkę.

Windows  11 Problem z logowaniem do Microsoft nie powiódł się

To kolejna sytuacja, która wydaje się pojawiać losowo w Windows 11 i uniemożliwia jego normalne użytkowanie. Sam Microsoft już rozpoznany problem i jak tylko został zgłoszony, natychmiast zaczął pracować nad rozwiązaniem.

Jego opis jest prosty i podano, że użytkownicy nie mogą logować się do sistema, blokując Twoje konta. Wstępna ocena wykazała, że ​​porażka ta osiągnie Windows 11 z Aktualizacja KB5016691.

Windows  11 Problem z logowaniem do Microsoft nie powiódł się

Szczegółem odróżniającym tę wadę jest to, że dotyczy ona tylko systemów, w których dodano nowe konto Microsoft. Wydaje się, że nie ma to wpływu na konta lokalne, a także te związane ze środowiskami korporacyjnymi (Active Directory lub Azure Active Directory) są odporne na tę wadę.

Inną osobliwością tej sytuacji jest to, że awaria wydaje się być tymczasowa i pojawia się dopiero po ponownym uruchomieniu Windows 11. W tym czasie użytkownicy nie będą mogli się uwierzytelnić i pojawi się problem. Po kilku minutach problem znika, a logowanie przebiega bezproblemowo.

Windows  11 Problem z logowaniem do Microsoft nie powiódł się

Microsoft jednak ma już rozwiązanie tej luki i po cichu stosuje je na zaatakowanych systemach. Dzięki wycofaniu znanego problemu gigant oprogramowania będzie w stanie wyeliminować usterkę i prawdopodobnie w ciągu 24 godzin te systemy będą bez problemu.

To kolejny problem, który Microsoft szybko rozwiązał. Jego wpływ był wielki i ograniczał użycie Windows 11, przynosząc użytkownikom poważne przeszkody. Teraz automatycznie wszystko wraca do normy, zgodnie z zamierzeniami.