Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Nie zakładaj, że niezapowiedziane aktualizacje algorytmu Google nie są dostępne

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Nie zakładaj, że niezapowiedziane aktualizacje algorytmu Google nie są dostępne

Specjalista ds. SEO zapytał Johna, czy określone aktualizacje algorytmów Google stają się częścią aktualizacji podstawowych i są dostępne pomimo braku ogłoszeń?

John odpowiedział, że nie jest dobrym pomysłem zakładanie, że aktualizacje nie są dostępne w innych regionach tylko dlatego, że nie ogłoszono żadnej konkretnej aktualizacji podstawowej ani innej aktualizacji.

Google nie ma zwyczaju ogłaszać każdej pojedynczej aktualizacji, a aktualizacje ogłaszane indywidualnie zwykle nie stanowią części aktualizacji podstawowych.

Nie wiąż takich rzeczy jak aktualizacja recenzji produktów z czymś w rodzaju aktualizacji podstawowej.

Jest również prawdopodobne, że aktualizacja recenzji produktów została wdrożona w innych regionach, mimo że nie było żadnego konkretnego ogłoszenia o wystąpieniu czegoś takiego.

Dodał również, że celem jest zawsze udostępnianie tego typu aktualizacji na całym świecie, w miarę możliwości w przypadku każdej wprowadzanej aktualizacji.

Dzieje się to mniej więcej w 11:15 na filmie.

Transkrypcja Hangouta Johna Muellera

Jana 11:15
Minęło trochę czasu od wprowadzenia aktualizacji recenzji produktów w USA, ale nie słyszałem nic o innych regionach. Czy takie aktualizacje mogą stać się częścią aktualizacji podstawowych i teoretycznie być dostępne?

Jana 11:32
Myślę, że tego typu zmiany, które zwykle ogłaszamy indywidualnie, zwykle nie są częścią podstawowych aktualizacji. Nie wiązałbym tego więc z żadną konkretną aktualizacją rdzenia. Ale jest bardzo możliwe, że wdrożono to w innych regionach. Zwykle ogłaszamy większe aktualizacje po ich premierze, a kiedy wypuszczą je tylko w poszczególnych regionach, postaramy się o tym wspomnieć, aby upewnić się, że ludzie wiedzą, gdzie są wprowadzane. Ale zazwyczaj celem jest wdrożenie tego na całym świecie, w miarę możliwości, w przypadku praktycznie każdej aktualizacji, którą robimy. Mając to na uwadze, szacuję, że tego rodzaju aktualizacje zaczęły być wprowadzane także w innych regionach i innych językach.

Nie zakładałbym więc, że tylko dlatego, że nie usłyszeliście żadnych konkretnych zapowiedzi mówiących: „Och, to też jest na żywo w Szwajcarii”, oznacza to, że to nie jest na żywo w Szwajcarii. Zwykle od czegoś zaczynamy. Poinformowalibyśmy Cię, od czego zaczęliśmy, ale z biegiem czasu zakres ten się rozszerza. Jest bardzo niewiele zmian, w przypadku których wyraźnie wskazujemy poszczególne kraje i języki w momencie ich wprowadzenia.

Table of Contents