Niespodzianką Oneplusa był… bot uruchamiający śnieżkę z łącznością 5G

Od kilku tygodni OnePlus ogłasza nowy niespodziewany projekt, w którym stwierdza, że ​​nie jest to ani smartfon, ani produkt rynkowy.

Wątpliwości zostały rozwiązane wczoraj, a oficjalną prezentacją tej nowości był niespodziewany snowbot, bot uruchamiający śnieżkę sterowany za pomocą smartfona Oneplus z łącznością 5G.

Snowbot oneplus 2

Niespodzianka OnePlus była przecież bitwą Snowbots

W ciągu ostatnich kilku tygodni widzieliśmy kilka zdjęć i filmów opublikowanych przez Oneplus dotyczących niespodziewanego projektu związanego z 5G i śniegiem.

Po kilku przypuszczeniach społeczności chińska marka ujawniła wczoraj wiadomości, ogłaszając bitwę robotów, które będą wypuszczać śnieżki z prędkością powyżej 120 mil na godzinę (około 193 km / h). Roboty te będą nazywane Snowbots smartphones OnePlus z łącznością 5G, obsługiwany przez użytkowników z całego świata.

Ogłoszona bitwa odbędzie się w regionie Laponii w Finlandii i potrwa 24 godziny na dobę między dniem 9 i 12 marca, przy czym roboty będą mogły być kontrolowane przez społeczność na całym świecie.

Każdy może próbować kontrolować snowbota

Aby zagrać, musisz uzyskać dostęp konkretna strona Snowbots za pomocą smartfona, zaloguj się przy użyciu konta OnePlus i poczekaj w kolejce, aż nadejdzie czas na grę. Aby spróbować zaoferować wszystkim możliwość gry, każdy gracz będzie miał do tego prawo 1 gra w trakcie zawodów i kolejka ograniczona do 2 godziny Ponadto musisz mieć dobre połączenie z Internetem, aby wziąć udział w tej grze.

Gra będzie się składać z 4 Snowboty, rozdzielane parami w każdej drużynie. Podczas gry użytkownik będzie musiał kontrolować jeden ze Snowbotów i strzelać do innych botów, starając się nie zostać trafionym. Aby wygrać grę, musisz uderzać przeciwnika częściej niż on. Czas trwania gry będzie tylko kilka minut, a każdy gracz będzie miał tylko 8 śnieżki.

Dla bardziej ryzykownych, mieszkających w Europie, OnePlus oferuje podróż do Laponii do walki z robotami osobiście.

Dzięki temu projektowi chińska marka zamierza twórczo podkreślić możliwości 5G i jego wyposażenia. W ten sposób OnePlus stara się wyróżnić na tle konkurencji i pokazać swoje osiągnięcia w tej technologii.