Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Niestandardowe torby na ramię dla Twoich klientów w celu promowania Twojej firmy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Niestandardowe torby na ramię dla Twoich klientów w celu promowania Twojej firmy

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Ludzie wszędzie zabierają torby na ramię – sklepy spożywcze, plaża, siłownie, pikniki – co tylko chcesz! Czy jest więc lepszy sposób na wypromowanie nazwy firmy niż zakup spersonalizowanych toreb na ramię? Amazon i Etsy mają duży asortyment sklepów, które produkują torby na zakupy na zamówienie, w różnych stylach, rozmiarach i cenach.

Torby na ramię są wykonane z różnych materiałów – zwykle płótna bawełnianego, ale są też takie wykonane z polipropylenu, juty, papieru i innych. Występują również w różnych rozmiarach. Ale najlepsze w torbach na zakupy jest to, że można ich używać wielokrotnie. To czyni je inteligentnym prezentem dla Twoich klientów. Nie tylko mogą ponownie użyć swojej torby podczas zakupów w Twoim sklepie, ale prawdopodobnie będą jej używać również w innych miejscach publicznych. I za każdym razem, gdy to robią, nazwa Twojej firmy jest widoczna!

Zamawiając niestandardowe torby na ramię, pamiętaj, aby komunikować się ze sprzedawcą i dokładnie wypełnić wszystkie formularze. Dzięki temu sprzedawca będzie wiedział, czego chcesz, a ty wiesz, co otrzymasz. Jeśli to możliwe, poproś o dowód – cyfrowy obraz dokładnie tego, jak będzie wyglądać torba z Twoim projektem.

Przeszukaliśmy Amazon i Etsy, aby znaleźć najlepsze miejsca na spersonalizowane torby na zakupy dla Twojej firmy. Przyjrzeliśmy się opiniom klientów, średniemu czasowi realizacji, zniżkom przy zamówieniach hurtowych i oczywiście dobrej jakości. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem toreb z nadrukiem na zamówienie i podarowaniem ich klientom, pracownikom lub po prostu dla siebie, ta lista powinna być punktem wyjścia.

Rekommenderad:  Mężczyźni zaczynają częściej, ale ich firmy mają taki sam wskaźnik przetrwania jak te założone przez kobiety


Niestandardowe torby na ramię dla Twoich klientów w celu promowania Twojej firmy

Zdobądź spersonalizowane torby na ramię dla swoich klientów, zespołu lub wydarzeń promocyjnych i wyeksponuj swoje imię w oczach opinii publicznej. Z pewnością znajdziesz coś, co odpowiada Twoim potrzebom i gustom dzięki naszej liście niestandardowych toreb na ramię dla Twojej firmy.

Torby z płótna bawełnianego z logo

Ten sklep Etsy oferuje pełnokolorowe logo i/lub drukowanie tekstu na swoich torbach. Sprzedawane są w ilościach od 10 do 500 sztuk, przy zakupie hurtowym udzielany jest rabat. Pojemniki są wykonane z 12 oz. bawełniane płótno i miara 15×15.8 cale. Dotychczasowi klienci tego sklepu zachwycają się wysokiej jakości torbami i nadrukiem.

Torby z płótna bawełnianego z logo

Kup na Etsy

Niestandardowe torby tekstowe luzem

Wybierz jedno- lub dwustronny nadruk na tej torbie, którą można dostosować za pomocą tekstu, logo lub obu. Torba ma około 15 “x 16” i jest wykonana z bawełny. Posiada również wzmocnione teksturowane uchwyty dla zwiększenia trwałości. Ten sprzedawca ma kody kuponów oferujące zniżki na zakup większej liczby toreb.

Niestandardowe torby tekstowe luzem

Kup na Etsy

Spersonalizowane niestandardowe torby na zakupy

Te torby są dostępne w asortymencie kolorów i składają się w dołączoną mini-torebkę! Możesz umieścić swoje imię i nazwisko lub logo zarówno na tej poliestrowej torbie, jak i na jej etui, i możesz wybrać spośród kilku opcji ilościowych. Torby mierzą około 15 ″ x 15 ″ i chociaż zauważają długi czas realizacji, klienci zgłaszają, że torby są dobrej jakości.

Spersonalizowane niestandardowe torby na zakupy

Kupić na Amazon

Niestandardowe torby z poliestru

Choć nieco mniejsze niż niektóre inne z naszej listy, te torby mają zamknięcia na suwak i wewnętrzne kieszenie, co jest rzadkością w przypadku torby na zakupy! Możesz wybierać z szerokiej gamy kolorów toreb, chociaż paski na wszystkich z nich są czarne. Możesz również wybrać rozmiar torby, styl i kolory czcionki oraz ilość. Ta torba jest sprzedawana w ilościach do 20 sztuk.

Rekommenderad:  Struktura Internetu [INFOGRAPHIC]

Niestandardowe torby z poliestru

Kupić na Amazon

Płócienne torby na ramię z własnym tekstem lub logo

Te torby wchodzą 2 style – trójkolorowy i jednokolorowy, z kilkoma opcjami kolorystycznymi dla obu. Jednokolorowe torby mają wymiary 15″ x 16”, podczas gdy trójkolorowe są nieco mniejsze i mają wymiary 15″ x 15”. Są wykonane z bawełnianego płótna i nie ma ograniczeń co do ilości, którą możesz zamówić.

Płócienne torby na ramię z własnym tekstem lub logo

Kup na Etsy

PROMOCJE RABATOWE Wytrzymała torba wielokrotnego użytku

Te torby na ramię są wykonane z włókniny polipropylenowej, trwałego i trwałego materiału. Torby mają wymiary 15 ″ x 14 ″ i mają długie uchwyty oraz dolny klin dla dodatkowej wytrzymałości. Występują w kilku kolorach i są sprzedawane w opakowaniach po 10, 20 lub 100 sztuk. Discount Promos to firma specjalizująca się w masowych niestandardowych produktach.

PROMOCJE RABATOWE Wytrzymała torba wielokrotnego użytku

Kupić na Amazon

Niestandardowe płócienne torby na zakupy

Te 8 torby z bawełnianego płótna oz są dostępne w paczkach po 1000 sztuk! Torby mają około 14 × 16 cali i można je dostosować za pomocą logo, nazwy, obrazu lub wszystkich trzech! Klienci tego sprzedawcy zachwycają się wysoką jakością i świetnym kontaktem.

Niestandardowe płócienne torby na zakupy

Kup na Etsy

Duże niestandardowe torby na zakupy

Uzyskaj zniżkę na zamówienie hurtowe przy zamówieniu większej ilości tej torby. Torby są wykonane z wytrzymałego płótna bawełnianego i mierzą około 15 ″ x 15 ″ z klinowym dnem. Sprzedawca używa druku cyfrowego, aby uzyskać jasne i trwałe rezultaty, i wydrukuje Twoją grafikę w pełnym kolorze. Oferują również bezpłatny dowód, a przy zamówieniach hurtowych obowiązuje zniżka, a także bezpłatna wysyłka powyżej 5 torby.

Duże niestandardowe torby na ramię

Rekommenderad:  PanoPerfect to nowa aplikacja, która dodaje społecznościowy akcent do Twoich panoram

Kup na Etsy

PROMOCJE RABATOWE Torby płócienne wielokrotnego użytku

Nasz drugi wpis od DP, te torby są przestronne i wchodzą 3 zabarwienie. Twój tekst i/lub logo zostaną wydrukowane na biało na torbach, które są pakowane po 10 sztuk. Torby są wykonane z włókniny i mają wymiary 15″ x 19″.

PROMOCJE RABATOWE Torby płócienne wielokrotnego użytku

Kupić na Amazon

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ:

Zakwalifikuj się do rabatów, ofert specjalnych i nie tylko dzięki kontu Business Prime od Amazon. Możesz załóż DARMOWE konto zacząć już dziś.