Niezapomniane podcasty, których potrzebujesz w swoim życiu

Od pracy po załatwianie spraw, relacje i inne obowiązki, wykonanie „własnego czasu” może wydawać się niemożliwe. I to prawda, nie zawsze możesz mieć czas na swoją ulubioną serię Netflix przez wiele godzin, ale mamy dla ciebie alternatywę. Niezależnie od tego, czy brakuje Ci struktury w życiu, czy potrzebujesz po prostu lekkiego przekazu, dodanie podcastu do codziennej rutyny lub dojazdu do pracy jest jedną z najbardziej satysfakcjonujących i rozrywkowych rzeczy, które możesz zrobić.

Zebraliśmy listę nie tylko najpopularniejszych podcastów, ale także tych, które są wręcz przeznaczone do słuchania przez wiele godzin. Sprawdź te gęste podcasty, rozlewając całą herbatę na prawdziwą przestępczość, politykę i wszystko pomiędzy.

Nasze najlepsze typy ogólnie

1. Codzienny – Nasłuchiwać Zszywacz, iTunes

Niezapomniane podcasty, których potrzebujesz w swoim życiu The Daily | Appamatix.comProwadzenie: Michael Barbaro z New York Times, The Daily podcast daje dawkę wiadomości w 20-minutowym segmencie. Jest to idealna alternatywa dla osób w podróży, które nie mają czasu – lub po prostu nie chcą – czytać cały artykuł z wiadomościami. W każdym segmencie dziennikarze podsumowują wiadomości, które można znaleźć w Internecie Czasy. Z prawie 4 milion słuchaczy, The Daily jest jednym z najpopularniejszych podcastów roku.

2. The Dropout – Nasłuchiwać ITunes, Google, IHeart Radio, Spotify, Zszywacz

Niezapomniane podcasty, których potrzebujesz w swoim życiu The Dropout | Appamatix.comPodcast Dropout odkrywa, dlaczego historia sukcesu Elizabeth Holmes została rozbita w mgnieniu oka. Nazwana „najmłodszą samozwańczą miliarderką świata” Holmes odcisnęła piętno na świecie, gdy cały jej świat upadł. Posłuchaj jej wciągającej historii, która ujawnia nigdy wcześniej nie wydane fragmenty tej tragicznej układanki.

3. Nieujawnione – Nasłuchiwać Itunes, Spotify, Zszywacz

Niezapomniane podcasty, których potrzebujesz w swoim życiu Nieujawniony | Appamatix.comKto nie lubi dziennikarstwa śledczego? Nieujawniony podcast podaje niewiarygodnie surowe szczegóły na srebrnym talerzu – od bezprawnych wyroków skazujących po korupcję w systemie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych. Ten niezapomniany podcast obiecuje udostępnić informacje, których nigdy wcześniej nie słyszałeś o niektórych najbardziej zagadkowych, bezprawnych przekonaniach.

4. Sztuka procesu – Nasłuchiwać iTunes

Niezapomniane podcasty, których potrzebujesz w swoim życiu The Art Of Process | Appamatix.comPodcast Art of Process świętuje to, czego potrzeba, aby tworzyć sztukę. Zapraszając słuchaczy do zakulisowego spojrzenia na tworzenie muzyki, filmów, powieści i wielu innych, ten obowiązkowy podcast gwiazd Aimee Mann i Ted Leo (jedni z największych na świecie autorów piosenek i piosenkarzy – nic wielkiego). Obaj przeprowadzają wywiady z innymi twórcami rocka w swojej dziedzinie, aby podzielić się prawdą o największych przebojach słyszanych w radiu i bestsellerach, które można zobaczyć w księgarni. Uczciwe ostrzeżenie: nigdy więcej nie możesz słuchać tekstów Dixie Chicks.

5. Cytowane – Nasłuchiwać Itunes

Niezapomniane podcasty, których potrzebujesz w swoim życiu Cytowane | Appamatix.comCytowany nie jest podcastem do pasywnego słuchania. Jest to jedna z głębszych historii, opowiadająca o badaniach akademickich i pomysłach, które mogą, ale nie muszą zmienić twojego spojrzenia na to, jak postrzegasz świat. Sound… .boring? Możemy zapewnić, że to nic innego. Cytowany obecnie robi „przerwę”, ale obiecali nam, że jesienią powrócą z przełomową wiedzą.

6. Rzeczy, które powinieneś wiedzieć – Nasłuchiwać Zszywacz, Itunes, Spotify

Niezapomniane podcasty, których potrzebujesz w swoim życiu Rzeczy, które powinieneś wiedzieć Appamatix.comRzeczy, które powinieneś wiedzieć (SYSK) to niezawodna opcja, jeśli szukasz nowego podcastu. Jeśli jeszcze się nie dostroiłeś, prawdopodobnie prawdopodobnie widziałeś ten program w jednym z 10 najlepszych miejsc na iTunes, co wydaje się teraz wiecznością. Dostarczone przez How Stuff Works, gospodarzem SYSK są Josh Clark i Charles W. „Chuck” Bryant, dwóch facetów, którzy są samozwańczymi ekspertami od wszystkiego od Etch a Sketch do Dysleksji i potwora z Loch Ness.

7. Kryminalista – Nasłuchiwać iTunes

Niezapomniane podcasty, których potrzebujesz w swoim życiu Karny | Appamatix.comNiezależnie od tego, czy jesteś prawdziwym ćpunem kryminalnym, czy nie, podcast z kryminalną jest koniecznością. Jak wyjaśniono na stronie internetowej programu, Criminal dzieli się „Opowieściami o ludziach, którzy popełnili błąd, zostali skrzywdzeni lub zostali złapani gdzieś pośrodku”. Z ekskluzywnych wywiadów z detektywami, kryminalistami, prawnikami i innymi rzeczami otrzymasz miejsce w pierwszym rzędzie dla jednych z najbardziej intensywnych, zagadkowych przestępstw wszechczasów.

8. Odpowiedz wszystkim – wł Itunes, Spotify

Niezapomniane podcasty, których potrzebujesz w swoim życiu Odpowiedz wszystkim | Appamatix.comPrzy ponad pięciu milionach pobrań, Odpowiedz wszystkim jest podcastem na temat Internetu. Ten podcast ma na celu odkrycie problemów związanych z Internetem, ale ma na celu odkrycie problemów, które ludzie mają … z powodu Internetu.

Według Nick Quah z Sęp, „Mimo nazwy„ Odpowiedz wszystkim ”nie jest podcastem na temat technologii – jest to podcast, który opowiada wspaniałe, boleśnie ludzkie historie, do których trafiają fragmenty technologii.”

9. Strzał w dziesiątkę – Nasłuchiwać ITunes, Google, Spotify

Niezapomniane podcasty, których potrzebujesz w swoim życiu Bullseye | Appamatix.comBullseye to podcast autorstwa Maximum Fun. Ten program NPR zaprasza do historii kultury popularnej – od filmów po muzykę i komedie. Każdego tygodnia Bullseye przyciąga dziko rozrywkowych gości ekskluzywnymi historiami, których nie można usłyszeć nigdzie indziej. Jeśli posłuchasz tego podcastu, możesz po prostu usłyszeć gwiazdy rocka, takie jak Dolly Parton, Patton Oswalt i George Robert Newhart.

10 Najgorsze – Nasłuchiwać ITunes, Spotify, Google Play, Zszywacz

Niezapomniane podcasty, których potrzebujesz w swoim życiu Najgorszy | Appamatix.comNajgorsze, co? Ten podcast zagłębia się w zabawnie bolesne historie o życiu ludzi, od zagubienia się w sklepach spożywczych po głupie decyzje podejmowane przez licealistów na przyjęciach. Prowadzona przez Gretę Titelman seria ta sprawi, że zechcesz objąć ludzkość, nawet w najgorszym przypadku.

A teraz najlepsze podcasty według kategorii…

Muzyka

Niezapomniane podcasty, których potrzebujesz w swoim życiu Muzyka | Appamatix.com

Wszystkie rozważane utwory – Nasłuchiwać Itunes, Podcasty Google, Spotify

Wszystkie rozważane utwory to podcast dla miłośników muzyki. Od ekskluzywnych wywiadów z artystami po pogłębione rozmowy na temat najnowszych wydawnictw radiowych – gospodarze Bob Boilen i Robin Hilton organizują świetny program dla wszystkich zainteresowanych nauką muzyki.

Oglądanie tronu – Nasłuchiwać Itunes, Zszywacz, Google Play

Jest Cały podcast na temat Kanye Westa? Założę się, że jest. Oglądanie tronu nie dotyczy Game of Thrones (choć tego sobie żałujemy), ale znaczenia słów Pana Westa. Jest więcej niż „sprawiłem, że (słychać) sławę”, niż mogłoby się wydawać.

Opinie dźwiękowe – Nasłuchiwać iTunes, Zszywacz

Sound Opinions to program radiowy w Chicago, ale jego szalona popularność doprowadziła tę serię prosto do iTunes. Podcast jest dostarczany przez „The Rock Doctors”, Jim i Greg, którzy mają misję uratowania duszy za pomocą odpowiednich melodii. Od recenzji zespołów po ekskluzywne wywiady, nie będziesz chciał przegapić tego pełnego sztuki.

telewizja i filmy

Niezapomniane podcasty, których potrzebujesz w swoim życiu Telewizja i filmy | Appamatix.com

Jak to się stało – Nasłuchiwać iTunes

Czy oglądasz kiedyś film i żałujesz, że nie możesz odzyskać ostatnich dwóch godzin swojego życia? Choć może wydawać się to bezproduktywne, ten podcast opowiada o tych żałosnych godzinach. Prowadzący Paul Scheer, June Diane Raphael i Jason Mantzoukas grają krytyka filmowego – ale w zabawny sposób – oceniając najgorsze z najgorszych filmów, które mogą sprawić, że zechcesz się włączyć.

Podwójnie prażone – Nasłuchiwać iTunes, Soundcloud

Double Toasted nie jest zwykłym podcastem z recenzji filmu. Od pieczenia najnowszych filmów z Hollywood po naśmiewanie się z aktorów – ten podcast opisuje filmy wszystkich gatunków z ocenami od „Same Ol Bull ****” do „Mantinee”.

Kanon – Nasłuchiwać iTunes, Zszywacz

Podobnie jak Double Toasted, Canon zapewnia komentarz do aktualnych filmów. Jednak styl tego podcastu jest nieco mniej wymowny niż poprzedni, analizując przydatność Canona dla każdego filmu (AKA jeden z najlepszych filmów w okolicy).

Komedia

Niezapomniane podcasty, których potrzebujesz w swoim życiu Komedia | Appamatix.com

Czat Kevina Pollaka – Nasłuchiwać iTunes, Zszywacz

Wtorki są na tacos i Chat Show Kevina Pollaka. Prawdopodobnie rozpoznajesz go po wielokrotnie nagradzanych dniach Podejrzani, Kasyno, i Kilku dobrych ludzi, ale wrócił, by szturmem zabrać twoje stereo przez zabawne i odpowiednie wywiady. Pollak rozmawia co tydzień z innymi komikami, znanymi aktorami, przedsiębiorcami i nie tylko.

Bertcast – Nasłuchiwać iTunes, Zszywacz

Bert Kreischer nigdy nie opowiadał złej historii. Niezależnie od tego, czy mówi ci o wiązaniu buta, czy o dniach spędzonych na Myspace, musisz powstrzymać śmiech, gdy dzieli się on ze słuchaczami swoją codzienną mądrością. W każdym odcinku Kriesher przeprowadza wywiad z kimś istotnym, bez względu na to, czy jest to inny podcaster, komik czy aktor.

2 Dope Queens – Nasłuchiwać iTunes

2 Dope Queens jest nagrywana na Brooklynie i prowadzona przez Phoebe Robinson i Jessicę Williams. Ich przyjazna i komiczna przyjaźń sprawi, że poczujesz się jak w domu, gdy dzielą się swoimi prawdziwymi (i całkowicie histerycznymi) doświadczeniami z randkami, seksem, życiem w mieście i nie tylko.

Prawdziwe przestępstwo

Niezapomniane podcasty, których potrzebujesz w swoim życiu Prawdziwa zbrodnia | Appamatix.com

Ostatni podcast po lewej stronie – Nasłuchiwać iTunes, Soundcloud, Zszywacz

Ostatni podcast po lewej to wyjątkowe podejście do prawdziwej przestępczości. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby gospodarze opowiadali o najstraszniejszych wydarzeniach, od morderstw po demony. I choć może to zabrzmieć zastraszająco, The Last Podcast on the Left jest prowadzony przez komika Bena Kissela, który sprawia, że ​​te gęste tematy wydają się, cóż, mniej przerażające.

Dr. Death – Nasłuchiwać iTunes, Spotify, Zszywacz

Kim jest Dr. Death? W tym podcastu z prawdziwej zbrodni dowiesz się wszystkiego o niepokojącej historii nadużyć medycznych Christophera Duntscha, chirurga, który celowo pozostawił pacjentów poszkodowanych – lub martwych – po operacji.

S-Town – Nasłuchiwać iTunes, Podcasty Google, Zszywacz, Radio publiczne

Wszystko zaczęło się, gdy gospodarz Brian Reed otrzymał wiadomość e-mail z kodem crypitc z podtytułem: „John B McLemore mieszka w miasteczku S *** w Alabamie”. Relacjonując śmiertelną zbrodnię w małym miasteczku, Reed zagłębia się w to, co naprawdę stało się z bogatymi młody człowiek, który twierdzi, że „uniknął morderstwa”.

Związek

Niezapomniane podcasty, których potrzebujesz w swoim życiu Związek | Appamatix.com

Drodzy Cukry – Nasłuchiwać iTunes, NPR One

Co się stanie, gdy ciało partnera zacznie się zmieniać? A kiedy członek Twojej rodziny dokonuje okropnych wyborów? Podcast Dear Sugars odpowiada na wszystkie najtrudniejsze pytania dla Ciebie, ożywiając staromodną kolumnę porad. Chociaż ten podcast zakończył ostatni odcinek w zeszłym roku, wciąż jest 100 odcinków, które mogą zmienić Twoje życie.

Seks z Emily – Nasłuchiwać iTunes, iHeart Radio, Google Play, Soundcloud, Spotify

Poznaj Emily, certyfikowaną „sexpert”. Jest przyjaciółką, którą chciałbyś mieć, kiedy potrzebujesz porady na temat intymności i nie masz dokąd się zwrócić. Uzyskaj dostęp do wszystkich jej wywiadów z lekarzami, ekspertami od związków, a nawet gwiazdami rozrywki dla dorosłych, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami, a także wskazówkami, jak być najzdrowszym i najseksowniejszym sobą.

I Do Podcast – Nasłuchiwać iTunes, Google Play, Zszywacz, iHeart Radio, Spotify

I Do to podcast o małżeństwie i randkach, którego gospodarzem jest urocza para nowożeńców, Chase i Sarah. Są tutaj, aby pomóc Ci poruszać się po życiu, relacjach i rodzicielstwie, a jednocześnie udostępniać własne wzloty i upadki w sposób surowy i możliwy do odniesienia. Zakochasz się w ich związku i po drodze nauczysz się kilku rzeczy!

Technologia

Niezapomniane podcasty, których potrzebujesz w swoim życiu Technologia | Appamatix.com

IRL – Nasłuchiwać iTunes, Podcasty Google, Spotify, Radio publiczne, Zszywacz

IRL to podcast, który celebruje Internet, z nadzieją na zachęcenie słuchaczy do przyjęcia proaktywnego, odpowiedzialnego i logicznego podejścia do wszystkich rzeczy w Internecie. Zajmując się problemami społecznymi, które powstają z powodu Internetu, IRL jest pouczającym słuchaniem, które przypomina nam wszystkim: życie online to także prawdziwe życie.

The Mission Daily – Nasłuchiwać iTunes, Google Play, Zszywacz

Na misji poprawy zdrowia, bogactwa i mądrości? Jesteś we właściwym miejscu. Podcast „Mission Daily” jest pełen bogatych i wnikliwych informacji na temat nauki i technologii, których nie spotkasz w lokalnych wiadomościach, Instagram kanał lub Yahoo! strona główna. Ciesz się nowym bogactwem wiedzy, dostrajając się co tydzień.

Ulepszenie przez Life Hackera – Nasłuchiwać iTunes, Spotify, Zszywacz

Jeśli szukasz jakiegokolwiek ulepszenia – w związku, pracy, samochodzie – ten podcast jest odpowiedni dla Ciebie. Dotykając wszystkiego pod słońcem, podcast pod tytułem Upgrade chce dać ci szansę na lepsze wyniki we wszystkich aspektach życia, a oni są na antenie, aby uczyć wyjątkowo.

Dzieci i rodzina

Niezapomniane podcasty, których potrzebujesz w swoim życiu Dzieci i rodzina | Appamatix.com

Sesame Street Podcast – Nasłuchiwać iTunes, iHeart Radio

Poniedziałki są dla Muppetów! Dostrajaj swoje maleństwa do nowych odcinków na początku każdego tygodnia, w których ukochana obsada ulicy Sezamkowej będzie śpiewać, uczyć i wygłupiać dla rozrywki i edukacji Twojego dziecka. Jest idealny, aby pomóc dzieciom odłączyć się od technologii lub trochę rozrywki podczas codziennych dojazdów do samochodu!

Ale dlaczego – Nasłuchiwać iTunes, Google Play, NPR One

„Ale mamo, dlaczego?” Prawdopodobnie słyszałeś to zdanie więcej razy, niż możesz policzyć, ale ten podcast pozytywnie odwraca uwagę od tego (częściowo) irytującego powiedzenia. Ale po co odpowiadać na wszystkie palące pytania twojego malucha – od odcinków o zwierzętach po prawo, zdrowie i relacje (oczywiście w sposób przyjazny dzieciom).

Peace Out – Nasłuchiwać iTunes, Zszywacz

Ten podcast zmienia życie. Peace Out uczy Ciebie i Twojego dziecka zdrowych i konstruktywnych sposobów radzenia sobie z emocjami, a także sposobów koncentracji i kontroli. Obejmując co tydzień nowy temat, podcast Peace Out omawia takie kwestie, jak zdrowe nawyki snu, cierpliwość i pomaganie innym.

Nauka

Niezapomniane podcasty, których potrzebujesz w swoim życiu Nauka | Appamatix.com

Science Vs – Nasłuchiwać iTunes, Spotify

Przy tak wielu mediach walczących o twoją uwagę, skąd wiesz, co jest faktem, a co fikcją? Nawet najbardziej renomowane źródła od czasu do czasu zawodzą, ale jedna rzecz nigdy Cię nie zawiedzie? Nauka. Podcast Science Vs przedstawia fakty potrzebne w tym świecie przeładowania informacjami.

Odkrycie przez BBC – Nasłuchiwać iTunes

Od smartfonów po zimną wojnę i recykling – podcast Discovery nie boi się badać rozbieżności, wydarzeń historycznych i aktualnych trendów. Wykorzystując niektóre z najbardziej inteligentnych źródeł, ten podcast jest wiarygodny, skoncentrowany na nauce i oparty na badaniach. Na pewno odejdziesz mądrzejszy.

Nie jesteś taki mądry – Nasłuchiwać iTunes, Soundcloud, Zszywacz

Jeśli chcesz być upokorzony, posłuchaj tego podcastu. Nie jesteś tak inteligentny, mówi ci, jak to jest, nawet jeśli na początku jest bolesne. Posłuchaj, jak gospodarz David McRaney szeroko ujawnia twoją rzeczywistość w każdym odcinku, odsłaniając kłamstwa, którymi karmili cię ludzie, media i ty. Na początku może to być szokujące, ale docenisz nową świadomość, którą zyskasz.

Zdrowie i życie

Niezapomniane podcasty, których potrzebujesz w swoim życiu Zdrowie i życie | Appamatix.com

Szybkie i brudne porady Divy Nutrition dotyczące dobrego odżywiania się i fantastycznego samopoczucia – Nasłuchiwać iTunes, Zszywacz

Chcesz się czuć fantastycznie? Nie mówimy, że martwe natury i czerwona szminka są wspaniałe (choć to też dobre uczucie), ale takie, które można uzyskać, jedząc właściwie. Dla większości z nas jest to ciągła walka – poznanie tego, co jest pożywne, a co nie, i jak wprowadzić zdrowe zmiany. Dzięki podcastowi The Nutrition Diva szybko poczujesz się wzmocniony, świadomy i przygotowany do prowadzenia zdrowszego stylu życia.

Dobry projekt życia – Nasłuchiwać iTunes, Google Play, Zszywacz, Spotify

W tej chwili jest tak wiele modnych sobie samouków, ale to nie jest jedna z nich. Projekt Good Life ma być dokładnie odwrotny. Oferując ci strategie poprawy życia długoterminowy, możesz oczekiwać, że będziesz czuć się bardziej pewny siebie, zorganizowany i napędzany przez dostrojenie tego, co ten zespół ekspertów musi udostępnić. Co musisz stracić?

Food Psych – Nasłuchiwać iTunes

Diety są nie do przyjęcia, jeśli zapytasz gospodarza Food Psych, Christy Harrison. Chodzi o słuchanie swojego ciała lub „intuicyjne jedzenie”, gdy omawia serial. Jest coś, co ludzie w każdym rozmiarze, zdrowiu, płci i wieku mogą nauczyć się z jej bogatej wiedzy na temat zdrowia, a my możemy to zagwarantować – w przeciwieństwie do wszystkiego, co słyszeliście wcześniej.

Czy przesadziliśmy z twoim ulubionym podcastem? Daj nam znać w komentarzach poniżej, które podcasty uwielbiasz gryźć!