Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Nintendo Switch kontrola rodzicielska: jak ją skonfigurować i używać

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Nintendo Switch kontrola rodzicielska: jak ją skonfigurować i używać

Nie możesz być wszędzie na raz. Oznacza to, że nie możesz być obecny na każdym wyścigu Mario Kart lub turnieju online. Istnieje proste rozwiązanie: kontrola rodzicielska. Skonfigurowanie ich pozwoli Ci mieć oko na to, w co bawią się i kupują Twoje dzieci, dzięki czemu będziesz na bieżąco — i zapewnisz im przestrzeń do opanowania zakrętów na Tęczowej Drodze.

W AKKO dbamy o Ciebie — i Twoją technologię. Od naprawy urządzeń po pokazanie, jak skonfigurować konsole do gier — mamy wszystko, czego potrzebujesz. Oto jak zmienić kontrolę rodzicielską na swoim Nintendo Switch®.

Kontroluj konta na swojej konsoli lub aplikacji

Możesz zmienić niektóre ustawienia na swojej konsoli Nintendo®, ale zalecamy korzystanie z aplikacji, ponieważ pozwala ona na znacznie więcej, na przykład ustawianie limitów czasu gry i alarmów przed snem, a wszystko to z wygody Twojego telefonu.

Po skonfigurowaniu kontroli rodzicielskiej te same ograniczenia będą dotyczyć wszystkich osób grających na konsoli. Dostosowując ustawienia kontroli rodzicielskiej, ustaw je z myślą o najmłodszym graczu.

Jak skonfigurować Nintendo Switch kontrolę rodzicielską na konsoli

 1. Wybierać Ustawienia systemowe w menu głównym.
 2. Przewiń w dół, aby podświetlić Kontrola rodzicielskaa następnie wybierz Ustawienia kontroli rodzicielskiej.
 3. Zobaczysz opcję pobrania pliku Nintendo Switch Aplikacja kontroli rodzicielskiej na urządzenia inteligentne. wciśnij przycisk X, a następnie wybierz Następny aby pominąć konfigurowanie aplikacji — omówimy, jak połączyć się z aplikacją później.
 4. Wybierać Poziom ograniczeń.
 5. Wybierz spośród wstępnie ustawionych ograniczeń według wieku lub wybierz Własne ustawienia aby ręcznie dostosować ustawienia. Po ustawieniu ograniczeń wybierz Ratować a następnie wybierz OK.
 6. Wybierz kod PIN, a następnie wybierz OK. Wprowadź ponownie kod PIN, aby potwierdzić.
Rekommenderad:  Instagram : jak zablokować lub odblokować użytkownika

Jak skonfigurować Nintendo Switch kontrola rodzicielska w aplikacji

Ustawianie Nintendo Switch aplikacja kontroli rodzicielskiej składa się z dwóch kroków. Zanim przejdziesz do ustawień, musisz połączyć swoją aplikację ze swoim Switch™.

Jak połączyć konsolę z Nintendo Switch aplikacja

 1. Pobierz bezpłatnie Nintendo Switch Aplikacja kontroli rodzicielskiej na urządzeniu z systemem iOS® lub Android™. Otwórz aplikację i wybierz Początek.
 2. Przełącz, czy chcesz wysłać dane diagnostyczne dla aplikacji, a następnie wybierz OK.
 3. Uzyskiwać Zaloguj się / Utwórz kontoi zaloguj się do istniejące konto Nintendo lub utwórz nowe. Wybierać Użyj tego konta potwierdzać.
 4. Wybierać Następny. Kod rejestracyjny pojawi się na ekranie urządzenia inteligentnego.
 5. Na Nintendo Switch konsola, wybierz Ustawienia systemowe z menu głównego.
 6. Przewiń w dół, aby podświetlić Kontrola rodzicielska.
 7. Wybierać Ustawienia kontroli rodzicielskieja następnie wybierz Mam zainstalowaną aplikację. Co dalej?. Jeśli już skonfigurowałeś kontrolę rodzicielską w systemie bez użycia aplikacji: Wybierz Zmień ustawieniawprowadź kod PIN, wybierz Użyj swojego inteligentnego urządzeniaa następnie wybierz Tak aby sprawdzić, czy masz Nintendo Switch Aplikacja kontroli rodzicielskiej.
 8. Wprowadź sześciocyfrowy kod. Wybierać OK.
 9. Wybierać Rejestr.

Jak skonfigurować kontrolę rodzicielską w Nintendo Switch aplikacja

 1. Wybierać Ustawienia konsoli. Jeśli masz więcej niż jeden Nintendo Switch połączony z aplikacją, stuknij + ikona wybrać właściwy system.
 2. Wybierz każde ustawienie, które chcesz zmienić.
 3. Po dostosowaniu ustawień stuknij Ratować. Zmiany zostaną zaktualizowane, gdy tylko konsola połączy się z Wi-Fi.

Teraz, gdy jesteś we właściwym miejscu, aby skonfigurować kontrolę rodzicielską, przeprowadzimy Cię przez wszystkie fajne rzeczy, które możesz zrobić.

Ustaw limity czasu spędzanego przed ekranem dla swojego dziecka

Możesz ustawić limity, ile Twoje dziecko gra każdego dnia bezpośrednio z telefonu. Ustaw alarm, aby powiadomić dziecko, że zbliża się do limitu lub wstrzymaj grę na wypadek, gdyby ktoś próbował wkraść się do gry w dodatkowym czasie.

Rekommenderad:  Czy powinieneś obniżyć wynagrodzenie za nową pracę?

Ogranicz gry, w które może grać Twoje dziecko

Wybierz jedną z gotowych kategorii lub skonfiguruj niestandardowe opcje na podstawie wieku dziecka. Jeśli twoje dzieci naprawdę kochają Zeldę, ale przekracza ona ustalony limit wiekowy, dodaj ją do białej listy. Dzięki temu Twoje dziecko może grać w określone gry bez wyłączania kontroli rodzicielskiej.

Dostosuj swoje ustawienia online

Gry online mogą wiązać się z niewidzialnymi zagrożeniami. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich dzieci, edytując ich ustawienia. Dzięki aplikacji do kontroli rodzicielskiej możesz ograniczyć możliwość publikowania zrzutów ekranu online i ograniczać funkcje online, takie jak udostępnianie tekstów lub obrazów w grze innym graczom.

Kontroluj, co kupuje Twoje dziecko

Miej kontrolę nad tym, jakie gry kupuje Twoje dziecko, zakładając grupę rodzinną. Aby te ustawienia Nintendo eShop działały, wszystkie twoje konta muszą być zgrupowane. Oto jak to zrobić.

Utwórz grupę rodzinną

 1. Udaj się do Strona konta Nintendoi zaloguj się na swoje konto. Jeśli go nie masz, zarejestruj się. Twoje konto stanie się administratorem całej grupy rodzinnej.
 2. Kliknij Konto Nintendo w lewym górnym rogu ekranu, aby uzyskać dostęp do ustawień konta.
 3. Wybierać Grupa rodzinna.
 4. Wybierać Dodaj członka. Stąd możesz zaprosić istniejące konto Nintendo lub utworzyć nowe konto dla swojego dziecka.

Skonfiguruj ograniczenia Nintendo eShop

 1. Na stronie konta Nintendo wybierz Grupa rodzinna.
 2. Wybierz konto Nintendo, na którym chcesz zarządzać ograniczeniami.
 3. Dostosuj wszystkie ustawienia, które chcesz zaktualizować, i wybierz Zapisz zmiany aby potwierdzić zmianę.

Nie pozwól, aby zepsuty kontroler oznaczał koniec gry

Plan ochrony AKKO Home+ zapewnia spokój dla wszystkich kwalifikujących się urządzeń domowych, w tym ulubionych systemów do gier, za mniej niż $1 na dzień. Od usterek graficznych po wadliwe dyski — chronimy Twoją konsolę do gier wideo i oryginalny kontroler przed nieoczekiwaną awarią — bez względu na to, gdzie i kiedy je kupiłeś. Dowiedz się więcej na getakko.com.

Rekommenderad:  5 Konwersacyjne strategie marketingowe, które zapewniają możliwości sprzedaży

Table of Contents