Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Nisze dropshippingowe, które są stałe, a nie modne

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Nisze dropshippingowe, które są stałe, a nie modne

Wyobraź sobie, że masz już zbudowany sklep dropshipping, z reklamami i całkowicie zablokowanym SEO, gdy liczba wyszukiwań „fidget spinners” gwałtownie wzrosła.

Przewidywanie tego skoku doprowadziłoby do ogromnych dochodów – choć sukces byłby krótkotrwały, ponieważ produkt był modny, a nie stały.

Aby zbudować dochodowy sklep internetowy, musisz skupić się na bardziej niezawodnych i stabilnych niszach dropshippingowych, unikając jednocześnie bardziej efektownych nisz.

Przekopaliśmy się do niektórych danych, aby zidentyfikować nisze dropshippingowe które odniosły największy sukces w ciągu ostatnich kilku lat. Nie nisze dropshippingowe z najgorętszymi trendami – ale te, które były najbardziej spójne.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym dropshipperem, czy doświadczonym właścicielem sklepu szukającym czegoś nowego, możesz wykorzystać te dane do odkrywania pomysłów, produktów i strategii, które pasują do najtrwalszych nisz.

Czym jest nisza dropshippingowa?

Nisza dropshippingowa to wyspecjalizowany segment rynku dla określonej kategorii produktów lub usług. Wybierając niszę dla swojego sklepu internetowego, bardzo ważne jest, aby przeprowadzić badania, ponieważ nie każda kategoria produktów przyniesie stałą sprzedaż.

Najlepsze nisze dropshippingowe na rok 2022

W tej sekcji znajdziesz listę najlepszych nisz dropshippingowych i pomysłów na produkty, które odniosły największy sukces. Są to najbardziej spójne kategorie produktów na przestrzeni ponad dwóch lat. Są również dobrym zakładem na prosperowanie przez następne dwa lata.

Oto nisze:

Odzież damska i akcesoria

Zacznijmy od kategorii produktów, która zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem — odzieży damskiej i akcesoriów. Istnieje wiele nisz dropshippingowych, które mieszczą się pod odzieżą damską, w tym takie, które nie poruszają zbytnio igły – jak body i kombinezony. Istnieje jednak kilka opłacalnych opcji:

 • bliscy to niewielka kategoria produktów, na którą popyt ma rosnąć w zauważalnym tempie. Jeśli nie masz pewności, co dokładnie obejmuje kategoria intymna, są to takie rzeczy jak suknie, koszula nocna i bielizna.
 • Akcesoria to szeroka nisza dropshippingowa, która obejmuje produkty od opasek na głowę, przez klipsy do szalików, po rękawiczki. W zasadzie dużo drobiazgów. Średnia wartość zamówienia na akcesoria nie będzie tak wysoka jak na sukienki, ale jest to nisza dropshippingowa z historią zamówień o dużej objętości.
Rekommenderad:  Francja oskarża Apple „Nie pomaga” dzięki odpowiedzi COVID-19

Biżuteria

Innym bezpiecznym zakładem jest biżuteria, ponieważ jest to coś, czym ludzie nigdy się nie zmęczą. Oczywiście musisz skupić się na produktach jubilerskich, które są opłacalne i stale poszukiwane:

 • Naszyjniki i wisiorki są szczególnie tanie dla kupców. W wielu przypadkach możesz naliczyć $2 i ciesz się 100% marżą. Połącz je z pasującymi kolczykami i ciesz się jeszcze zdrowszą marżą ze sprzedaży biżuterii online.
 • Bransoletki i naszyjniki to rodzaj biżuterii często kojarzony z Indiami, Nepalem, Bangladeszem i innymi krajami Azji Południowej.
 • Pierścienie to kolejny produkt, który jest dla Ciebie tani i pożądany przez kupujących. Pierścionki mogą być sprzedawane jako samodzielny przedmiot lub jako część pakietu lub linii akcesoriów ślubnych.

Dom i ogród

topowa nisza dropshippingowa: dom i ogród

Dom i ogród to miejsce, w którym znajdziesz artykuły do ​​kwiatów, salonu, sypialni i nie tylko. Wiele produktów wzbudzi uśmiech, a niektóre praktyczne przedmioty mają na celu ułatwienie życia Twoim klientom.

Oto kilka segmentów produktów z niszy Dom i ogród, które należy wziąć pod uwagę:

 • Wystrój domu jest solidny od lat. Ta kategoria obejmuje przedmioty, które ożywią Twój dom, od knebelkowych naklejek na toaletę po zabawne mapy do zdrapywania.
 • The kuchnia, jadalnia i bar kategoria to połączenie zabawy i praktyczności. Zabawne jak kubki z gagami i praktyczne jak krajalnice do ananasów.

Uroda i zdrowie

uroda i zdrowie dropshipping

Niszę Uroda i zdrowie można z grubsza podsumować jako rzeczy, które można znaleźć w łazience: produkty do włosów, makijaż, rolki do masażu twarzy i inne rzeczy, dzięki którym ludzie wyglądają i czują się jak najlepiej.

 • to nie jest „opieka zdrowotna” jak medycyna i narzędzia chirurgiczne. Zamiast tego popularne przedmioty obejmują środki do usuwania woskowiny, aparaty przeciw chrapaniu, pasy do korekcji postawy i inne rozmaitości.
 • Makijaż jest bardziej bezpośredni. Wysokowydajne produkty do makijażu obejmują szminkę, sztuczne rzęsy i pędzle do pudru.
Rekommenderad:  Odkrywanie zalet i wad używania Snapchata do komunikacji w zespole

W przypadku niektórych z tych produktów bardzo ważne jest, aby uważać na opisy produktów. Wszystko, co dotyczy zdrowia i dobrego samopoczucia fizycznego, wymaga dbałości o szczegóły (i żadnych szalonych obietnic).

Opieka nad dzieckiem

stała, stabilna nisza dropshippingowa: Baby Care

Oczekuje się, że rynek Baby Care osiągnie ok 88,72 miliarda dolarów wyceny w 2026 r. Sugeruje to, że dropshipping produktów dla dzieci może przynosić zyski, zarówno teraz, jak iw przyszłości.

Należy jednak zauważyć, że ludzie stają się coraz bardziej ostrożni przy wyborze artykułów dla dzieci, takich jak kosmetyki, żywność lub produkty bezpieczeństwa. Aby zdobyć ich zaufanie, zbuduj wiarygodną markę, dla której priorytetem jest jakość i bezpieczeństwo produktów. Jeśli chodzi o pomysły na produkty:

 • Pieluchy to współczesna wygoda, bez której wielu rodziców nie może się obejść. Możesz je dostać w $4 do $6 asortyment i odsprzedać je za 20 USD lub więcej.
 • Zabawki do żucia są wymagane przez rodziców ząbkujących dzieci. Produkty pomagają im ukoić dziąsła ich dzieci.

Jak znaleźć dochodowe nisze dropshippingowe

Możesz znaleźć dochodowe i stabilne nisze dropshippingowe, wykonując te trzy kroki:

 1. Pierwszym krokiem jest zastanowienie się, co lubisz robić. Wypisz swoje hobby i zainteresowania i wykorzystaj to jako podstawę swojej dochodowej niszy.
 2. Następnie zbadaj swoje zainteresowania i znajdź lukę na rynku dropshippingu dla produktu niszowego. Pomyśl o tym, co lubisz kupować iw co wierzysz. Ułatwi ci to sprzedaż i marketing przedmiotu, ponieważ dowiesz się dużo o jego cechach i zaletach.
 3. Oceń popyt rynkowy, aby znaleźć dla siebie odpowiednią dochodową niszę i odkrywaj produkty na stronach dropshipping, które możesz sprzedawać w swoim sklepie internetowym.

Ważne jest, aby wierzyć w produkty, które sprzedajesz i rozumieć rynek, ponieważ pomoże ci to osiągnąć zysk. Ponadto powinieneś identyfikować się z rynkiem docelowym na tyle, aby wiedzieć, co chcą zobaczyć w Twoim materiale marketingowym.

Rekommenderad:  Strony internetowe do zarabiania pieniędzy, które możesz uruchomić w wolnym czasie

Gotowy do czerpania korzyści z dropshippingu?

Otwarcie internetowego sklepu dropshipping nie jest łatwym zadaniem, ale motywacja do sprzedawania towarów będzie Cię wspierać każdego dnia.

Pomyśl o tym, co możesz sprzedawać w swoim nowym sklepie — a może co możesz dodać do obecnego sklepu — i miej na uwadze te nisze. Od lat poruszają tarczą.

Często zadawane pytania dotyczące nisz dropshippingowych

Jak znaleźć dochodową niszę dropshippingową?

 1. Przeprowadzaj badania rynku.
 2. Zapoznaj się z powyższą listą stałych nisz dropshippingowych.
 3. Określ potencjalne zyski.
 4. Zmierz konkurencję.
 5. Zbadaj przyszły popyt na swoim rynku.

Która nisza jest najlepsza dla dropshippingu?

 • Odzież damska i akcesoria
 • Biżuteria
 • Piękno i zdrowie
 • Dom i ogród
 • Opieka nad dzieckiem

Chcesz dowiedzieć się więcej?