Niższe koszty Powerbeats4 Słuchawki z „Hej Siri” już wkrótce

Niższe koszty Powerbeats4 Słuchawki z „Hej Siri” już wkrótce 1

Wcześniej w tym roku Apple zadebiutował Powerbeats Pro, nową, wyższą wersję swoich wkładek dousznych marki Beats, które dodały układ H1 i wsparcie „Hey Siri” znalezione w AirPods drugiej generacji, a teraz wygląda na to, że może oferować zaawansowane funkcje oparte na H1 do nowego zestawu tańszej pary pąków Beatów.

Nowe zasoby i kod znaleziono w iOS 13.3 wydany wczoraj sugeruje, że wkrótce pojawi się „Powerbeats4”, a także wskazuje, że będą wspierać fazę wyzwalającą „Hej Siri”, co oznacza, że ​​prawie na pewno będą używać AppleNowy układ H1. H1 jest jak dotąd domeną wyłączną AppleAirPods oraz słuchawki i słuchawki marki Beats „Pro” – Powerbeats Pro i Solo Pro.

Jak sugeruje to przydomek „Pro”, Powerbeats Pro są skierowane do klientów z wyższej półki i faktycznie sprzedają za tę samą cenę co AirPods Pro, co sprawia, że ​​trudno jest sprawdzić, która opcja jest lepsza. AppleStandardowe słuchawki AirPod drugiej generacji są znacznie tańsze i oferują także etui do ładowania bezprzewodowego – coś, czego Powerbeats Pro wyraźnie pomija. Nadal istnieją pewne powody, aby wybrać Powerbeats Pro w porównaniu do AirPods drugiej generacji, ale cena zdecydowanie nie jest jednym z nich.

Z drugiej strony, nowe Powerbeats4 mogą wyrównać szanse. Prawdopodobnie bezpośredni następca Powerbeats3, który już zawiera układ W1 znaleziony na AppleOryginalne słuchawki AirPods, nowe słuchawki Powerbeats4 mogą być porównywalne z ceną standardowych słuchawek AirPods, zapewniając niedrogą opcję dla bardziej wysportowanych użytkowników, którzy nie chcą płacić więcej za wersję „Pro”. Powerbeats3 obecnie sprzedaje za 199 USD – tyle samo, co cena AppleAirPods z etui do bezprzewodowego ładowania, podczas gdy Powerbeats Pro i AirPods Pro sprzedają za 250 USD.

Jednak nadal nie jest jasne, jaką formę może przybrać Powerbeats4, jak kod znaleziony w iOS 13.3 nie zawiera żadnych zdjęć ani ikon. Powerbeats3 ma przewód łączący dwie słuchawki douszne, podczas gdy Powerbeats Pro są całkowicie i całkowicie bezprzewodowe, więc Apple naprawdę może pójść w którąkolwiek stronę.

Apple również powoli aktualizuje słuchawki marki Beats, aby uwzględnić nowy układ H1, ale jak dotąd łączy je podobnie jak wersje „Pro”, takie jak nowy Beats Solo Pro. Powerbeats4 byłyby pierwszymi „nieprofesjonalnymi” Beatami do użycia AppleNajnowszy bezprzewodowy układ scalony, choć z pewnością wydaje się, że jest to możliwe Apple teraz i tak; trudno jest firmie nadal umieszczać swój gorszy obecnie układ W1 w nowszych produktach.

Układ H1 obsługuje także znacznie więcej niż tylko „Hej Siri”. Jest również wymagany AppleOgłaszaj wiadomości za pomocą funkcji Siri, która została wprowadzona w iOS 13.2, i prawdopodobnie będzie kluczem do innych podobnych funkcji, które Apple doda w przyszłości. To mówi, AppleFunkcja udostępniania dźwięku iOS 13 działa również ze starszymi słuchawkami AirPods i Beats wyposażonymi w W1, więc H1 nie jest potrzebny do wszystkiego.

Dowody Powerbeats Pro zostały podobnie odkryte w iOS 12.2 zaledwie kilka tygodni przed ich uruchomieniem przez Apple, więc chociaż wydaje się, że jest trochę za późno na Boże Narodzenie, nie byłoby wielką niespodzianką, że Powerbeats4 zostanie ogłoszone w najbliższej przyszłości.