No Time To Die 'ujawnia sześć plakatów promocyjnych

Podczas gdy fani z niecierpliwością czekają na jutrzejszy zwiastun filmu „James Bond: No Time To Die”, agent z licencją na zabijanie i reszta obsady nie usiedli, aby czekać, ponieważ ujawnili sześć nowych plakatów filmu.

James Bond

No Time To Die 'ujawnia sześć plakatów promocyjnych 1Tym razem Bond, grany przez Daniela Craiga, zostawił za sobą swój elegancki garnitur, wybierając taktyczne spodnie i lekki sweter, aby było jasne, że szpieg jest gotowy tylko do pracy w terenie.

Mimo że wciąż nosi broń, a jego spojrzenie jest jak zwykle hipnotyzujące, brak klasycznego palenia w Craig pokazuje, że jego najnowszy film jako Agent 007 nie będzie klasyczną opowieścią otoczoną luksusem.

Safin

No Time To Die 'ujawnia sześć plakatów promocyjnych 2W wykonaniu znanego Ramiego Malka, złoczyńca z tej części, Safin, przybywa otulony aurą tajemniczości, a jego niebieski kombinezon gotowy do spowodowania kłopotów.

Nomi

No Time To Die 'ujawnia sześć plakatów promocyjnych 3Uzbrojona w przerażający karabin aktorka Lashana Lynch jest gotowa na najtrudniejszą misję swojego życia, która może pozostawić ją jako nowego agenta 007 po odejściu Craiga.

Gołąb

No Time To Die 'ujawnia sześć plakatów promocyjnych 4Wydaje się, że Ana de Armas jako jedyna otrzymała notatkę, że zdjęcia zostaną zrobione dla „Jamesa Bonda: No Time To Die”, na jej promocyjnym zdjęciu nosi najbardziej zmysłową suknię wieczorową, nie poświęcając śmiertelnej siły.

Dr Madeleine Swann

No Time To Die 'ujawnia sześć plakatów promocyjnych 5Urzekająca Madeleine nie ma się czego obawiać na swoim plakacie, który grany przez Leę Seydoux wie, jak się narzucać bez potrzeby posiadania broni.

Q

No Time To Die 'ujawnia sześć plakatów promocyjnych 6Kwatermistrz przybył w interpretacji Bena Whishawa, ale nie daj się zwieść jego słodkiemu wyglądowi, ponieważ jest więcej niż Q niż widzisz.

Nie przegap „No Time To Die” na premierze 3 April i tym samym odrzuca kultowego Craiga w roli Jamesa Bonda.