Noctua wypuści nową linię ukrytych czarnych lodówek, później …

Noctua wypuści nową linię ukrytych czarnych lodówek jeszcze w tym roku.

Noctua wypuści nową linię ukrytych czarnych lodówek jeszcze w tym roku. 1

Chłodnice CPU Noctua są jednymi z najlepszych klimatyzatorów, ale ich opcje kolorów pozostawiają wiele do życzenia. Ich charakterystyczne brązowe, beżowe i srebrne kolory można delikatnie opisać, ale mogą się też nieco różnić w systemach ozdobionych lampami RGB. Są jednak dobre wieści. Firma przygotowuje się do wprowadzenia nowej serii owiniętych na czarno chłodziarek i wentylatorów Chromax CPU, oferując klientom bardziej ukryte, nowocześnie wyglądające opcje.

Kuszono czarne wersje NH-D15, NH-U12S i NH-L9i, podobnie jak fani NF-A20, NF-A9, NF-A9x14 i NF-A8. Noctua oferuje już czarne obudowy dla określonych wentylatorów i wentylatorów CPU, takich jak NH-U14S i NH-D15, więc decyzja o oferowaniu chłodzonego na czarno chłodnika nie jest całkowicie zaskakująca.

Ponadto Noctua pokazał także białą wersję wentylatorów NF-A15, NF-A14 i NF-F12.

Ponadto fani NF-A12x25 i NF-A12x15, którzy zadebiutowali na początku tego roku na Computex, będą dostępni w pierwszej połowie 2020 roku.

Nowa całkowicie czarna chłodnica i wentylator mają zostać wprowadzone na rynek w czwartym kwartale 2019 r. Podobno wiele lodówek Chromax jest gotowych do produkcji i będzie wyposażonych w czarny zestaw montażowy.