Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Nokia 6310 powraca! I przychodzi z wciągającą grą w węża

Kto pamięta „starego człowieka” Nokię 6310? Tak, minęło 20 lat, ale każdy, kto miał taką maszynę, z pewnością nie zapomni, jaka to była wtedy maszyna.

Po ponownym uruchomieniu 3310, Nokia wypuściła nową wersję Nokia 6310, która zawiera grę w węża i baterię, która zapewnia fantastyczną autonomię.

Nokia 6310 powraca!  I przychodzi z wciągającą grą w węża

Nokia 6310 z super autonomią za jedyne 59 €

Pamięć podstawowa to 8 MB, którą można rozszerzyć do 32 GB za pomocą karty microSD. Bateria tego nowego telefonu to 1150 mAh, obiecująca kilka dni użytkowania, a jedyny tylny aparat jest wyłączony 0.3 POSEŁ. Ta nowa wersja ma ekran 2,8” z zakrzywionym oknem, dzięki czemu możesz nawigować i widzieć całą zawartość jeszcze wyraźniej.

Nokia 6310 powraca!  I przychodzi z wciągającą grą w węża

Jeśli chodzi o łączność, Nokia 6310 jest wyposażony w Bluetooth, Wi-Fi, GPS, radio FM i odtwarzacz MP3. Na uwagę zasługuje również fakt, że jest to dual SIM i ma wbudowane radio (które działa bez konieczności używania słuchawek). Oczywiście nie brakuje też kultowej gry Snake.

Sprzęt ma znajomy wygląd z wytrzymałym korpusem z poliwęglanu. Jest łatwy w użyciu dla każdego dzięki menu z możliwością powiększania i opcji większego rozmiaru czcionki.

Tryb ułatwień dostępu może automatycznie skonfigurować widok ikon, dodatkowo zwiększyć rozmiar czcionki i zwiększyć głośność tak bardzo, jak to możliwe – wszystko to w konfiguracji telefonu, którą prawdopodobnie już znasz i kochasz. Sprzęt jest dostępny w różnych odcieniach, w tym ciemnozielonym, czarnym i żółtym.

Nokia 6310 20th Anniversary Edition będzie kosztować 59 euro. Wiedzieć więcej tutaj.

Przeczytaj też…