Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

NORAD Santa Tracker staje się większy i lepszy w 2011 roku

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: NORAD Santa Tracker staje się większy i lepszy w 2011 roku

Google po raz kolejny nawiązał współpracę z NORAD podczas podróży po całym świecie w Wigilię Bożego Narodzenia. W tym roku strona internetowa NORAD Tracks Santa została uruchomiona w grudniu 1 i zawiera kalendarz odliczania, wioskę odliczania dla dzieci ze świątecznymi grami i zajęciami, które zmieniają się codziennie, a także wiadomości wideo od uczniów i żołnierzy z całego świata.

NORAD (North American Aerospace Defense Command) od lat pomaga rodzinom w śledzeniu miejsca pobytu Świętego Mikołaja. W 2007 roku Google nawiązał współpracę z NORAD i całkowicie przeniósł narzędzie do śledzenia Świętego Mikołaja na nowy poziom. Użytkownicy mogą śledzić Świętego Mikołaja w 3D w Google Earth i Mapach Google.

Aplikacje NORAD do śledzenia Świętego Mikołaja na iPhone’a i Androida

W tym roku wprowadzono także dedykowane bezpłatne aplikacje w Apple iTunes Store i na rynku Android. Rodzice i dzieci mogą teraz śledzić Świętego Mikołaja za pomocą swoich urządzeń smartphones i/lub tabletów, gdy rozpoczyna swoją podróż w Wigilię Bożego Narodzenia, aby dostarczać prezenty dzieciom na całym świecie.

Pobierz aplikację NORAD Tracks Santa ze sklepu z aplikacjami iTunes
Pobierz aplikację NORAD Tracks Santa na Android Market

Jeśli korzystasz z innego telefonu komórkowego, wejdź na stronę m.noradsanta.org w przeglądarce mobilnej, aby rozpocząć śledzenie Świętego Mikołaja od 24 grudnia.

Inne ciekawe sposoby śledzenia Świętego Mikołaja obejmują Facebook, TwitterGoogle+ i YouTube. Czekając, obejrzyj ten film ze śledzenia Świętego Mikołaja w 2010 roku: