Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

NOS oferuje wszystkim klientom bezpłatne 5G do stycznia 2022 r.

NOS był pierwszym operatorem, który wprowadził najbardziej przełomową technologię mobilną w historii: 5G. Klienci NOS w całym kraju mogą teraz korzystać z unikalnych funkcji 5G, korzystając z doskonałego doświadczenia użytkownika.

Po tym, co zrobiła firma Vodafone, klienci NOS mogą mieć darmowe 5G do stycznia 2022 roku.

Po 31 stycznia miesięczna opłata w NOS będzie 5 euro

Będąc pierwszym operatorem, który uruchomił 5G, NOS oferuje wyjątkową ofertę, która pozwala wszystkim klientom, osobom fizycznym i firmom korzystać z technologii 5G bez kompromisów.

NOS natychmiast udostępnił sieć 5G szerokiemu gronu klientów indywidualnych i konwergentnych, którzy teraz korzystają z innowacyjnych funkcji 5G bez dodatkowych kosztów i na zawsze. Ten ruch obejmuje:

    Klienci telefonii komórkowej z nieograniczonymi taryfami Klienci telefonii komórkowej z taryfami o podstawowym pułapie 10 GB lub wyższym Klienci telefonii komórkowej korzystającej z abonamentu z uwzględnieniem całego ruchu

Wszyscy klienci NOS z innymi taryfami będą mieli również bezpłatny i niezobowiązujący dostęp do technologii 5G do 31 stycznia. Od tego dnia osoby, które chcą zachować usługę 5G, mogą aktywować Aktualizacja 5G, dla miesięcznej wartości 5 euro.

Dla operatora udostępnienie 5G wszystkim oznacza również zapewnienie warunków zakupu kompatybilnego sprzętu, bez którego wrażenia z 5G nie są możliwe.

W tym celu oraz w ramach programu Special NOS Customers, operator oferuje zniżki na zakup smartphones 5G, które mogą osiągnąć 150 euro i które obejmują ofertę 55 GB danych mobilnych.

Przeczytaj też…