Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Nowa seria z uniwersum „Orphan Black” jest w rękach AMC

Nowy projekt jest w rękach AMC i Temple Street Productions. To nowa seria osadzona w uniwersum „Orphan Black”, które już zostało potwierdzone przez zespół Variety.

Zgodnie z tym, co wskazują źródła, ta nowa seria nie będzie rebootem ani spin-offem oryginalnej serii. Zamiast tego producenci pracują nad zupełnie nową historią, prawdopodobnie inspirowaną światem „Orphan Black”.

Jednak, chociaż istnieją spekulacje, że szukają pisarza do projektu, a także ludzi, którzy wniosą różne opinie i punkty widzenia do przyszłego programu, AMC i Temple Street Productions nie skomentowały tego.

BBC upuszcza piłkę

Jeśli chodzi o wiadomości, to jednym z najciekawszych czynników jest fakt, że nowa produkcja znajduje się na biurku AMC, a nie w rękach BBC America – odpowiedzialnego za emisję oryginalnego serialu w Stanach Zjednoczonych – . Jednak projekt jest na bardzo wczesnym etapie, aby określić dokładną strategię projekcji, na przykład nie wiadomo, czy pójdzie w ślady „Killing Eve”, który będzie nadawany jednocześnie w BBC i AMC.

Szczegóły nie są w tej chwili obfite, jednak pozostaje tylko opierać się na wynikach oryginalnej produkcji, aby założyć możliwy sukces tej nowej serii. „Orphan Black” został wydany w 2013 roku i trwał pięć sezonów. Jej bohaterka, Tatiana Maslany, otrzymała za swoją kreację wiele nominacji, będąc laureatką nagrody Emmy dla najlepszej aktorki w 2015 roku.

Zdecydowanie sukces i dobre recenzje serialu, który opowiada historię klona (Maslany), który stara się chronić ją i jej „siostry” przed osobą, która próbuje je zabić, są niezaprzeczalne. Tak wielkich rzeczy oczekuje się od tej nowej historii w toku.

Table of Contents