Nowe gry będą dostępne na Xbox Game Pass na Gamescom 2019

Microsoft organizuje przyjęcie specjalne 19 sierpnia dzień, w którym zaplanowano kolejny odcinek Inside Xbox. Rozdział, który potwierdził obecność Gears. 5 do przedstawienia trybu kampanii, ale będzie miał więcej do zaoferowania. Wśród aspektów, które możemy wyróżnić, są: pojawienie się nowych gier na Xbox Game Pass podczas Gamescom 2019. Tego należy się spodziewać, ponieważ ogłoszono nawet pierwszą grę w sierpniu, nawet te, które opuszczą listę w pierwszej połowie tego miesiąca.

Przez oficjalne konto Twitter Xbox Game Pass, Opublikowano tweety z zaszyfrowanymi wiadomościami. Bardzo prosty klucz do odszyfrowania, ponieważ wyjaśnia, że ​​nowe gry pojawią się na Xbox Game Pass na imprezie w Kolonii, że Gamescom 2019.

G – Gra już wkrótce A – Ogłoszenie już wkrótce M – Więcej gier już wkrótce E: Określ grę Już wkrótce S – Sooo … Gra już wkrótce C – Już wkrótce Gra Czy O, nie słyszałeś, że gra wkrótce? M – Może żyjemy w symulacji

– Xbox Game Pass (@XboxGamePass) 9 Sierpnia 2019 r

Podobnie jak postulowana wiadomość, która, jeśli ją przetłumaczymy, całkowicie traci elegancję, „gra wkrótce”, „wkrótce nadejdzie zapowiedź”, „więcej gier wkrótce nadejdzie” i wciąż przylega do każdej litery z Gamescom. Każdy, kto zmieni nazwę wydarzenia na akronim lub akronim potwierdzający pojawienie się nowych gier na Xbox Game Pass podczas Gamescom. Wydarzenie, które odbędzie się w Kolonii w Niemczech. od 20 do 24 sierpnia.

Ale zanim nadejdzie wydarzenie, w którym naszym zdaniem mamy wiele informacji, które mogą dostarczyć informacji o grach pojawiających się na Xbox One, istnieje program Inside Xbox, aby zaznaczyć to wydarzenie. Bardziej skuteczny i bezpośredni sposób przekazywania wszystkich istotnych informacji społeczności Xbox zamiast korzystania z konferencji. Na pewno będzie wiele interesujących informacji, takich jak przyszłe gry na Xbox One, ze szczególnym uwzględnieniem ekskluzywnych gier i nowych rzeczy, które dotyczą usług Xbox i rozszerzenia do Windows 10 i mobilne, poprzez xCloud.

To nowa potwierdzona gra na Xbox Game Pass

Nie możesz tego przegapić, nie zrobimy tego i poczekamy na przesłanie wszystkich informacji związanych z Xbox, które się pojawi Gamescom 2019, jak ta gra zostanie potwierdzona Xbox Game Pass