Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Nowi handlowcy muszą zrównoważyć formę z funkcją

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Nowi handlowcy muszą zrównoważyć formę z funkcją

Otwarcie nowego sklepu internetowego to bardzo ekscytujący i gorączkowy czas dla handlowców. Niezależnie od tego, czy jesteś weteranem handlu elektronicznego, czy zaczynasz swoją pierwszą stronę internetową, 3dcart oferuje platformę, która jest solidna i elastyczna.

Zespół pomocy technicznej 3dcart często rozmawia z nowymi klientami, którzy są podekscytowani wieloma dostępnymi dla nich funkcjami, ale mogą mieć trudności z szybkim przygotowaniem witryny do uruchomienia. Z pewnością nowi handlowcy mają sporo do zrobienia, a jedną z najważniejszych decyzji, przed którymi stają, jest podjęcie decyzji, które obszary są najbardziej krytyczne dla sukcesu ich sklepu.

Obszarem, w którym nowi handlowcy poświęcają dużo czasu i zasobów, jest dostosowywanie wyglądu i projektu ich sklepu. Bardzo łatwo jest dać się złapać w akcie wprowadzania drobnych zmian, które mogą pochłonąć Twój cenny czas i zasoby. Zbytnie skupianie się na projektowaniu może w rzeczywistości spowodować, że sprzedawcy przeoczą krytyczne czynniki sukcesu ich sklepu; mianowicie funkcjonalność.

Weźmy jako przykład zakup nowego domu. Masz w ręku te nowe klucze do domu i chcesz jak najszybciej zorganizować parapetówkę. Masz długą listę rzeczy do zrobienia, zanim będziesz gotowy na przyjęcie gości. Oczywiście włączenie mediów i ustawienie mebli na miejscu to konieczność, ale co z nową kolorową farbą i dywanem? Co jeśli chcesz dodać łazienkę, wyremontować kuchnię lub zburzyć kilka ścian, aby poprawić feng shui swojego domu? Te renowacje wymagają czasu i pieniędzy i prawdopodobnie przesuną twoją realistyczną datę „przeprowadzki”, a także parapetówkę.

Sprzedawcy muszą podejmować mądre decyzje, aby właściwie znaleźć równowagę między wymarzoną stroną internetową a funkcjonalnym sklepem, który zacznie przynosić pieniądze do ich kieszeni raczej wcześniej niż później.

Jedną z największych zalet posiadania wirtualnego sklepu internetowego jest to, że nie trzeba go całkowicie wyłączać, aby zmienić jego kolorystykę lub zainstalować nowy motyw. Mówiąc prościej, stawianie funkcji przed formą ma bardzo niewiele wad. To, co hamuje Twoją sprzedaż i zyski, to modyfikacje projektu, które psują funkcjonalność sklepu lub powodują zamieszanie.

Rekommenderad:  Były amazoński Charlie Bell przejmuje ramię bezpieczeństwa Microsoftu

Platforma 3dcart została zaprojektowana tak, aby była wydajna, elastyczna i konfigurowalna. Istnieje duża szansa, że ​​większość dostosowań, których szukasz, będzie można wprowadzić w ramach istniejących ustawień koszyka i dostępnych motywów. Modyfikowanie kodu na stronach Twojego sklepu również może być skuteczne, ale sugerujemy dokładne rozważenie nakładu pracy, czasu, kosztów i możliwej utraty funkcjonalności w stosunku do oczekiwanego wzrostu sprzedaży.

Potencjalni kupujący szukają czegoś więcej niż tylko najlepiej wyglądającej witryny. Są to również cena zakupów, wysyłka i reputacja. Sklep z dużą funkcjonalnością może sprawić, że – gdy już przyciągniesz ich uwagę – zyskasz również ich interesy.