Nowy Apple Mac Pro 5Wkrótce będzie można zamówić .999 €!

Nowy Mac Pro od Apple został zaprezentowany na WWDC19 i wyróżniał się przede wszystkim odważnym designem, specyfikacjami… i wysoką ceną! Ten potężny komputer wkrótce wejdzie na rynek, a zamówienia będą wkrótce dostępne.

Wraz z komputerem można oczywiście zamówić Pro Display XDR, który firma twierdzi, że jest „idealnym uzupełnieniem” tego urządzenia.

Nowy Apple Mac Pro 5Wkrótce będzie można zamówić .999 €!

Od kilku lat Mac Pro jest stałym komputerem, który reprezentuje najlepszy Apple może produkować. Firma Cupertino stawia na tę maszynę najlepsze specyfikacje, ale w dopasowanej cenie!

Po dwóch latach bez aktualizacji tego modelu nowy Mac Pro został wprowadzony na WWDC19! Stanowi to znaczne zmiany w stosunku do poprzedniego modelu, poczynając od całkowicie odnowionego projektu.

Nowy Apple Mac Pro 5Wkrótce będzie można zamówić .999 €! 1

Będąc najpotężniejszym komputerem kiedykolwiek zaprezentowanym przez Apple, cena jest dość wysoka. Model podstawowy zaczyna się od 5.999 € w Portugalii i może wzrosnąć o kilka tysięcy euro, jeśli zostanie skonfigurowany z najlepszym sprzętem! Ponadto Pro Display XDR nie jest wliczony w cenę komputera.

Po kilku miesiącach bez wiadomości o tym komputerze, z wyjątkiem nieoczekiwanego wyglądu, może wkrótce dotrzeć do konsumentów!

Na stronie internetowej USA Apple, można wspomnieć o rozpoczęciu zamówień na komputery Mac Pro. Odbędzie się to od 10 listopada! Od tego dnia zainteresowane strony będą mogły skonfigurować Twój model i ustalić ostateczną cenę.

Model podstawowy jest wyposażony w ośmiordzeniowy procesor Intel Xeon, 32 GB pamięci RAM, 256 GB pamięci SSD i kartę graficzną Radeon Pro 580X.

W Portugalii nadal nie ma informacji na temat konkretnej daty rozpoczęcia zamówień. Na portugalskiej stronie internetowej Apple tylko możliwe sprawdź, czy będzie „dostępny jesienią”. Biorąc jednak pod uwagę szybkość, z jaką Portugalia otrzymywała najnowsze produkty Apple, oczekuje się, że wkrótce dotrzecie do naszego kraju!

Pomimo mocy komputera Mac Pro, Apple masz problemy z komputerem MacBook Pro…