Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Nowy CMS HubSpot jest gotowy do walki o dominację w firmach korporacyjnych

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Nowy CMS HubSpot jest gotowy do walki o dominację w firmach korporacyjnych

Twoja witryna jest podstawą Twoich działań związanych z generowaniem leadów; Teraz większe firmy mogą przejąć pełną kontrolę

Słyszeliśmy to setki razy i jestem pewien, że wielu z was może odnieść się do tego komentarza: „Nasz wewnętrzny zespół IT obsługuje stronę internetową, więc mamy nad nią ograniczoną kontrolę”. Jest to szczególnie prawdziwe w większych organizacjach.

Może to być niezwykle trudne dla zespołów marketingowych, które muszą dostosować swoje uaktualnienia do innych projektów związanych z IT.

Alternatywą jest zarekomendowanie CMS (system zarządzania treścią) dla Twojej witryny, który zwróci uwagę działu IT, ponieważ musi go pobłogosławić, zainstalować i przenieść do niego istniejące pliki i zasoby witryny — kolejny projekt dodany do listy projektów IT.

Oferta CMS firmy HubSpot była historycznie uważana za zbyt restrykcyjną, zbyt ograniczającą i niewystarczająco funkcjonalną dla większych firm o bardziej złożonej funkcjonalności i wymaganiach witryny.

Ale to się zmieniło wraz z wydaniem oferty Enterprise CMS firmy HubSpot. Dziś nawet większe firmy z CMS-ami takimi jak Sitecore, Drupal, Joomla czy Magento mogą teraz rozważyć przejście na HubSpot CMS. Zalety się kumulują.

Dlatego cieszymy się, że możemy zaoferować naszym największym klientom nowy system HubSpot Enterprise CMS.

Motywy — łatwo wprowadzaj zmiany w całej witrynie

Zmieniasz logo lub schemat kolorów i chcesz wprowadzić te zmiany w całej swojej 100-stronicowej witrynie. W przeszłości ten projekt musiał czekać na Twój zespół IT. To, co powinno zająć kilka minut, może zająć działowi IT miesiąc.

Dzięki motywom w HubSpot Enterprise CMS Twój zespół programistów internetowych może skonfigurować zasoby do pracy nad marketingiem, umożliwiając marketerom szybkie i łatwe wprowadzanie zmian w całej witrynie.

Zasoby te mogą obejmować moduły, szablony i pliki CSS. HubSpot zapewnia szereg motywów do wyboru lub może to zrobić Twój programista stworzyć niestandardowy motyw dla Ciebie.

Łatwe edytowanie stron — edycja strony metodą „przeciągnij i upuść”.

Jeśli nie jesteś programistą HTML, wiesz, że doprowadzenie strony do stanu, w jakim chcesz, może być frustrujące. Nigdy więcej.

Rekommenderad:  Dekada UIDAI (2009-2019): wyzwania i wpływ

Na wszystkich nowych stronach tworzonych przy użyciu motywów będzie można edytować zawartość strony za pomocą funkcji przeciągania i upuszczania. Zmiany wpłyną tylko na tę stronę: możesz sprawić, by każda strona w całej witrynie wyglądała dokładnie tak, jak zamierzałeś — bez tworzenia nowego szablonu dla każdej iteracji strony.

Koniec z czekaniem na pomoc działu IT i długimi harmonogramami projektów związanych z aktualizacjami. Zmiany strony mogą zająć minuty, a nie dni.

Wielojęzyczność — łatwo testuj strony w wielu językach

Współpracowaliśmy z wieloma klientami, którzy mają wymagania dotyczące wielu języków w swoich witrynach. Większość międzynarodowych i globalnych marek wymienia to jako wymóg związany z ich witrynami i ich CMS.

Nowy HubSpot CMS ułatwia zarządzanie treścią w wielu językach, ale także ułatwia przeprowadzanie testów na tych stronach dzięki testom A/B i adaptacyjnym testom stron. Teraz możesz przeprowadzać testy A/B dla różnych wersji językowych swoich treści, co jest przełomem dla HubSpot i wymaganiem dla wielu witryn dużych przedsiębiorstw.

Jeśli posiadasz Enterprise CMS firmy HubSpot, możesz także przeprowadzać adaptacyjne testy strony przy użyciu uczenia maszynowego, aby automatycznie przetestować do pięciu odmian strony i sprawić, by CMS obsługiwał wersję strony, która działa najlepiej.

Ponownie, ułatwiając życie marketerowi, poprawiając działanie witryny i zapewniając poziom wyrafinowania wymagany przez globalne marki.

Członkostwo — personalizuj i kontroluj zawartość

Personalizacja to przyszłość korzystania ze strony internetowej. Im bardziej możesz stworzyć indywidualne wrażenia dla gościa, tym dłużej pozostanie on w Twojej witrynie, tym częściej będzie do niej wracał, tym bardziej prawdopodobne jest, że dokona zakupu i tym częściej będzie do niej wracać. kup więcej.

To już nie jest przyjemna funkcja. Dziś jest to obowiązkowa funkcja we wszystkich witrynach internetowych na poziomie przedsiębiorstwa.

Oznacza to dostarczanie odwiedzającym witrynę dostosowanych rekomendacji opartych na ich wcześniejszych interakcjach z Twoją firmą lub zapewnianie najlepszym klientom dostępu do treści premium.

Rekommenderad:  20 najlepszych darmowych & Płatny program księgowy

To wszystko jest możliwe dzięki członkostwu w CMS na poziomie przedsiębiorstwa od HubSpot. Korzystając z nowej funkcji członkostwa, możesz tworzyć treści dostosowane do każdego odwiedzającego witrynę.

Na przykład możesz utworzyć stronę „Moje wydarzenia”, która zawiera wszystkie wydarzenia, na które jeden z Twoich klientów zapisał się w Twojej firmie w przeszłości. Możesz pokazać im całą zawartość, którą pobrali, lub pokazać serię zdobytych certyfikatów.

Spersonalizowane wrażenia ze strony internetowej są nadal definiowane przez proaktywne firmy na całym świecie, a teraz HubSpot umożliwia im nieszablonowe myślenie.

Funkcje bezserwerowe — Twórz potężne aplikacje internetowe

Obecnie to, co odwiedzający mogą zrobić w Twojej witrynie, jest w dużej mierze ograniczone Twoją wyobraźnią. Istnieją narzędzia, które pozwalają robić więcej i oferować im więcej.

Aplikacje kalkulatorów, narzędzia do oceniania i rejestracja wydarzeń, w których podczas rejestracji widzisz szczegóły wydarzenia, to przykłady aplikacji internetowych, które poprawiają wrażenia odwiedzających.

Te aplikacje internetowe zwykle polegają na kodzie po stronie serwera. Ale zarządzanie serwerami jest jednym z największych problemów związanych z prowadzeniem strony internetowej.

Dzięki funkcjom bezserwerowym w HubSpot Enterprise CMS możesz tworzyć potężne aplikacje internetowe, które rozszerzają funkcjonalność Twojej witryny. A Twój zespół programistów nigdy nie musi się martwić zarządzaniem serwerami ani określaniem, w jaki sposób skokowy ruch może wpłynąć na Twoją wydajność. Funkcje bezserwerowe stają się potężniejsze tylko w połączeniu z członkostwem i HubDB. Teraz nie ma ograniczeń co do doświadczenia, jakie możesz zapewnić odwiedzającym witrynę.

Dzienniki aktywności — Śledź zmiany

To ulepszenie nie przeniesie gór dla zespołu marketingowego, ale pomoże zespołowi IT lepiej zrozumieć obsługę nowej wersji CMS na poziomie przedsiębiorstwa. Teraz będą mogli zobaczyć każdą zmianę, aktualizację i modyfikację, którą ktoś wprowadzi w witrynie.

Będą wiedzieć, jaka zmiana została wprowadzona, kiedy została wprowadzona i kto ją wprowadził. Właśnie takiego nadzoru profesjonalne zespoły IT poszukują w swoich rozwiązaniach technologicznych.

Domeny marki — zarządzaj wieloma domenami

Jedną wspólną cechą większości większych firm jest to, że mają więcej niż jedną domenę. Mogą mieć wiele marek. Mogą mieć wiele mikrowitryn. Mogą mieć różne podziały. Złożoność struktur korporacyjnych jest obecna w prawie każdej firmie na poziomie przedsiębiorstwa, z którą współpracujemy.

Rekommenderad:  Galaxy A51 vs iPhone SE 2020: czyja kamera jest lepsza? - AndroidInsider.ru

W przeszłości obejścia tego problemu w HubSpot i w narzędziach CMS były ogromne i zagmatwane. Ponadto te obejścia ograniczały raportowanie, prowadziły do ​​bardziej kosztownych projektów i przyczyniały się do wydłużenia czasu realizacji.

Teraz te problemy zniknęły.

Nowy system Enterprise CMS firmy HubSpot obejmuje dwie domeny marki, aw razie potrzeby możesz kupić więcej. Dzięki domenom marki możesz hostować wiele domen i tworzyć raporty na temat wielu witryn w ramach jednego systemu CMS, zamiast żonglować wieloma systemami w celu zaspokojenia potrzeb witryny.

Aby uzyskać więcej informacji na temat nowego Enterprise CMS firmy HubSpot, kliknij tutaj, aby obejrzeć szczegółowy przewodnik po nowym produkcie. Ta strona zawiera również odpowiedź na najbardziej palące pytanie: Ile kosztuje nowy CMS? Myślę, że nowe ceny będą dla ciebie okazją w porównaniu z nową funkcjonalnością i innymi produktami CMS na poziomie przedsiębiorstwa.

Jeśli szukasz sposobu, w jaki nowy system CMS dla przedsiębiorstw wypada w zestawieniu z obecnym systemem CMS, zapoznaj się z raportem Happy Customer Magic Quadrant G2 lub kliknij tutaj, aby porównać HubSpot z pięcioma innymi produktami CMS na poziomie przedsiębiorstwa.

Uważamy, że produkt HubSpot jest gotowy na najlepszy czas, a jeśli zastanawiałeś się nad alternatywami dla Sitecore, Drupala lub Twojego CMS Joomla, teraz jest czas na zmianę.