Nowy Fortnite Pakiet ciemnego wycieku ognia

autor: Jimmy Russo, 05 września 2019 r

Wyciekł nowy zestaw skórek o nazwie Pakiet Darkfire. Spójrz na kosmetyki, które chcesz uwzględnić, cenę, datę premiery i wszystko, co musisz wiedzieć.

Za wszystkie błędy Fortnite umieć robić skórę. To jedna z niewielu gier, które nie są oparte na skrzynkach z łupami RNG, w których gracze mogą kupować kosmetyki.

Eksperci danych znaleźli raporty o nowych zestawach masek Fortnite: Pakiet Darkfire. Twoje informacje zostały potwierdzone na początku. Nintendo Switch awans

To wszystko, co wiemy o pakiecie Darkfire.

Pakiet Dark Fire

Nowy SPRZEDAŻ Fortnite: Pakiet Darkfire! ??

To obejmuje: – 3 Legendarna skóra– 3 Legendarny powrót Blingsa – 3 Rzadka pikieta z podwójnym rachunkiem – 3 Wrap Epic– 1 Nowa emotka

Pakiet kosztuje 29,99 USD i będzie również dostępny cyfrowo!

Data wydania: 5 listopad pic.twitter.com/9IYlKsLhhP

– ShiinaBR – Fortnite Fuga (@ShiinaBR) 5 Wrzesień 2019 r

Pakiet Darkfire zostanie uruchomiony 5 Listopad, czyli wtorek po Halloween. Maski zawarte w pakiecie to:

 • Dark Power Chord
 • Ark of Shadows
 • Obsada omen
 • Musimy także wybrać odpowiedni dla siebie aspekt, trzy paczki i nową emotkę.

  Rekreacyjny tweet Hypexa dla skóry Mrocznej Arki, który zmusił go do noszenia ubrań w stylu Kevina podobnych do skóry Czarnego Bombowca. To może dokładnie wyglądać końcowa skóra.

  Ja i mój przyjaciel @ElFercho_xd Co sądzisz o Reacreated wyciek skóry (Dark Ark)? : D (pełna próbka na naszym kanale w środku 1-2 godzina) pic.twitter.com/jpMbxwZ7EJ

  – HYPEX – Fortnite Wycieki i aktualności (@HYPEX) 5 Wrzesień 2019 r

  Za 30 USD będzie to jeden z najdroższych zestawów masek w grze. Większość tego samego zestawu jest warta jedynie 20 USD i zawiera podobne funkcje.

  Ten zestaw skórek jest prawdopodobnie lepszy niż niektóre inne w przeszłości dzięki dołączeniu emotki i trzech pakietów, ale trzeba za to zapłacić.

  Skóra Arki to jedna z odzieży, którą najczęściej noszę Fortnite, ale nie jestem pewien, czy to wystarczy, aby uzasadnić dla mnie 30 USD. Skrzydła z futrem są tak duże, że nie można ich użyć, co jest zawstydzające, ponieważ wygląda niesamowicie.

  Możesz przegapić ten pakiet, ale zawiera niesamowite ubrania dla tych, którzy są zainteresowani.

  Śledź nas na Twitter @FortniteTracker po więcej Fortnite Nowości i wycieki.