Nowy Honor View30: najlepszy sprzęt, ale bez usług Google

Honor, marka Huawei, właśnie wprowadziła na rynek nowe modele View30 i View30 Pro. Na uwagę zasługuje brak usług Google Play i najlepszych specyfikacji: takich jak SoC Kirin 990, 5G i potrójny aparat fotograficzny w cenie poniżej co jest zwykle praktykowane przez konkurencję!

Poznaj nową ofertę najlepszych marek z Chin, która z pewnością spodoba się użytkownikom szukającym telefonu komórkowego w tym przedziale cenowym.

Honor wprowadza modele V30: najlepszy sprzęt w cenie poniżej konkurencji

Na imprezie, która odbyła się w Pekinie w Chinach, Honor zaprezentował swoją nową smartphones na najwyższym poziomie! Gama produktów View30 składa się z dwóch modeli: modelu podstawowego i modelu Pro. Te modele oraz sam producent są niezbędne, aby Huawei pozostał konkurencyjny w tym niedrogim segmencie blatów.

Dlatego chiński producent wypchnął ten sprzęt sprzętem na poziomie najlepszych, jakie może dziś stworzyć. SoC to Kirin 990 – który wyposaża Mate 30 Pro – a także zadokował modem Balong 5000, aby zapewnić łączność 5G w modelu podstawowym. Wersja Pro ma modem 5G całkowicie osadzony w układzie. Są więc pierwsi smartphones od Honor do obsługi nowej generacji sieci mobilnych!

Nadszedł nowy Honor View30: najlepszy sprzęt, ale brak usług Google

Ekran jest 6Cal z rozdzielczością 1080p i technologią IPS LCD. Jeśli chodzi o jego konstrukcję, najbardziej wyróżnia się otwór, w którym znajdują się dwa przednie aparaty: jeden 32 MP i jeden bardzo szeroki 8 MP.

Coś w czym smartphones Huawei są najlepsze na rynku, to prędkość ładowania! Honor View30 podąża za najnowszymi rozwiązaniami firmy macierzystej, wykorzystując szybkie ładowanie 40 W. Znaleźliśmy na przykład Huawei P30 Pro. Niemniej jednak realme i OPPO są obecnie punktem odniesienia w tym zakresie.

Bateria 4.100 mAh modelu Pro i 4Model podstawowy .200 mAh ładuje 70% w około 30 minut, a Pro obsługuje nawet bezprzewodowe ładowanie do 27 W.

Nowy Honor View30: najlepszy sprzęt, ale bez usług Google 1

Z tyłu znajdują się trzy kamery. Pomiędzy tymi dwoma modelami, chociaż mają tę samą liczbę czujników, istnieje kilka różnic. Model Pro wyróżnia się ultrakątnym 12 MP zamiast 8 MP. Główny aparat ma 40 MP, ale OIS jest dostępny tylko w Pro i ma nieco większy otwór (f /1.6 vs f /1.7). Jeśli chodzi o trzeci czujnik, teleobiektyw, jest taki sam w obu modelach.

Wreszcie Honor View30 trafia na rynek z Androidem 10… Ale bez usług Google Play! Prawdopodobnie dlatego są obecnie dostępne tylko na rynku chińskim.

W Chinach, wykonując bezpośrednią konwersję, model podstawowy z 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej kosztuje 425 euro. Jeśli chcesz wersję z 8 GB pamięci RAM kosztuje 477 euro. Honor View30 Pro jest dostępny z 8 GB pamięci RAM i 128/256 GB pamięci wewnętrznej. Ceny wahają się od 502 € do 541 €.

Oprócz smartphonesHonor inwestuje również w inteligentne bransoletki…