Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Nowy problem z aktualizacją systemu Windows 10 dezorientuje użytkowników dziwnymi komunikatami

Niektórzy użytkownicy napotkali problemy podczas instalowania najnowszej aktualizacji systemu Windows 10, a ta aktualizacja spowodowała problemy u niektórych z tych osób.

Najnowsza aktualizacja systemu Windows 10 nie zostanie zainstalowana na komputerach niektórych użytkowników, co u niektórych osób spowodowało poważne problemy.

Aktualizacja KB5017308 jest istotna dla użytkowników Windowsa 10, ponieważ rozwiązano problemy bezpieczeństwa tego systemu operacyjnego; Wspomniana aktualizacja naprawia także niektóre błędy desktopowego systemu operacyjnego Microsoft, w tym brak możliwości zainstalowania niektórych gier. Problem jest związany z comiesięczną aktualizacją Microsoftu wydaną na początku tego tygodnia. Wrześniowa aktualizacja nie jest instalowana na systemach niektórych użytkowników; wyświetlane są dla nich inne komunikaty o błędach.

Według TechRadar , najnowsze komunikaty o błędach aktualizacji systemu Windows 10 obejmują 0x800f081f, 0x8000ffff i 0x8007007e, a także stary błąd 0x80073701. Według raportów zamieszczonych w dziale opinii Microsoftu, choć aktualizacja pobiera się w całości, nie można jej zainstalować, a użytkownicy napotykają różne błędy podczas stosowania jej w systemie operacyjnym.

W najgorszym przypadku komputery niektórych użytkowników wpadają w pętlę ponownego uruchamiania po próbie zainstalowania najnowszej aktualizacji systemu Windows 10, choć nie jest jasne, jak powszechny może być problem. Inna osoba, której dotyczy problem, napisała na forum Microsoft Answers.com, że jego komputer zawiesza się podczas ponownego uruchamiania, a problem ten wystąpił zaraz po zainstalowaniu aktualizacji KB5017308.

Problem niezainstalowania nowej aktualizacji systemu Windows 10 jest dla niektórych uciążliwy, ponieważ w tej sytuacji użytkownicy nie będą mogli otrzymać nowych łatek bezpieczeństwa chroniących ich komputery.

Warto zaznaczyć, że można wypróbować metodę instalacji ręcznej, pobierając najnowszą aktualizację systemu Windows 10 od firmy Microsoft. Oczywiście niektóre raporty użytkowników wskazują, że zainstalowanie wspomnianej aktualizacji jest niemożliwe, nawet przy użyciu instrukcji. Jednak choć metoda ta wydaje się dobrym rozwiązaniem, nie ma gwarancji, że się powiedzie.

Wyświetlanie irytujących błędów oraz brak instalacji najnowszej aktualizacji Windowsa 10 od jakiegoś czasu nękają użytkowników tego systemu operacyjnego. Z nadesłanych raportów wynika, że ​​niektóre osoby napotkały powyższe problemy podczas instalowania aktualizacji z sierpnia i września.

Mamy nadzieję, że Microsoft jak najszybciej zbada i naprawi nowe problemy z aktualizacją systemu Windows 10.

Pobieranie premium motywów WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobieranie premium motywów WordPresspobierz płatny kurs Udemy za darmopobierz oprogramowanie lenevoPobierz zerowe motywy WordPressdarmowy płatny kurs Udemy do pobrania