Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Obejrzyj iPhone’a 5/Wydarzenie 4S na żywo w Internecie* [Updated]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Obejrzyj iPhone’a 5/Wydarzenie 4S na żywo w Internecie* [Updated]

Plotka o Apple zorganizowanie wydarzenia medialnego 4 października jest w istocie prawdą. Apple właśnie zaczął wysyłać zaproszenia do mediów, w których widniała informacja: „”, co wyraźnie wskazuje, że wydarzenie będzie dotyczyło iPhone’a, a teraz jesteśmy prawie pewni co do iPhone’a 5 premiera we wtorek 4 października 2011 r.

Co zaskakujące, ten iPhone 5 wydarzenie odbędzie się w ramach Apple kampusie w Cupertino, w przeciwieństwie do wcześniejszych wydarzeń w Yerba Buena Center for Arts Theatre w San Francisco. Prawdopodobnie dzieje się tak dlatego Apple niedawno powiększył swój obecny kampus w Cupertino.

Jeśli uważnie przyjrzysz się zaproszeniu, ikona kalendarza wskazuje datę (4 października) wydarzenia, zegar wskazuje godzinę rozpoczęcia (10:00 czasu PST), ikona mapy pokazuje miejsce, a następnie ikona telefonu może być powiązana z hasłem „Let’s iPhone”, który może odnosić się do Funkcja Asystenta iPhone’aco powinno zwalić nas z nóg!

Krążą pogłoski o zaprezentowaniu 4 października dwóch modeli iPhone’a – iPhone’a 5 i iPhone’a 4S. To ma sens Apple stara się dotrzeć do jak największej liczby osób i jest to dla nich najlepsza szansa na zneutralizowanie przewagi Androida w postaci dostępności w różnych przedziałach cenowych.

Obejrzyj iPhone’a 5 Transmisja wydarzeń na żywo w Internecie

Historycznie Apple dołożył wszelkich starań, aby uniknąć transmisji na żywo premier swoich produktów i wydarzeń programistycznych w Internecie (zwróć uwagę na * w tytule?!). Ale zaskoczyli nas wszystkich, transmitując na żywo wydarzenie muzyczne z iPodem w zeszłym roku. Jest więc w tym promyk nadziei Apple może nas miło zaskoczyć ponownie w przypadku tego iPhone’a 5 wydarzenie. Jeśli w ogóle zdecydują się na transmisję strumieniową na żywo z iPhone’a 5 wydarzenie, powinno być dostępne poniżej.

Obejrzyj iPhone’a 5 transmisja wydarzenia na żywo w Internecie

Na pewno będziemy aktualizować ten post, jeśli poznamy jakieś oficjalne lub nieoficjalne linki do obejrzenia wydarzenia na żywo. Note że w przypadku oficjalnej transmisji internetowej, Apple ogranicza transmisję na żywo do użytkowników komputerów Mac z przeglądarką Safari w systemie Mac OS X oraz urządzeń iPhone lub iPod touch z systemem iOS 3.0 lub nowszy, albo iPad!

Inne możliwe linki do transmisji na żywo – Telewizja na żywo na Twitterze I Wydarzenia LiveTechchoć szanse są nikłe.

Aktualizacja 1: 9 do 5Mac raporty To Apple nie będzie transmitować na żywo z iPhone’a 5 wydarzenie we wtorek. Cytują ApplePR z powodu tej smutnej wiadomości, ale wiem, że wielu z Was nadal będzie mieć nadzieję na najlepsze.

Aktualizacja 2: Oto nieoficjalny link do transmisji strumieniowej na żywo dla iPhone’a 5 wydarzenie, które pod każdym względem jest fałszywe. W każdym razie pilnuj tego. Nigdy nie wiemy!

Godziny rozpoczęcia według różnych stref czasowych-

07:00 – Hawaje
10:00 – Pacyfik
11:00 – Góra
12:00 – Centralny
13:00 – Wschodnia
18:00 – Londyn
19:00 – Paryż
21:00 – Moskwa

Linki do blogów na żywo dla Apple iPhone’a 5 Wydarzenie

Bezpieczniej jest podążać za iPhonem 5 wydarzeniem muszą być linki do blogów na żywo z popularnych blogów, które otrzymały zaproszenia.

1. MacRumors na żywo

2. GDGT na żywo

3. Engadget

4. ArsTechnica na żywo

5. Świat Maca

6. Przewodowy

7. ZdNet

8. Możliwość mashowania

9. 9 do 5Mac

Wkrótce zostanie dodanych więcej linków.