Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Obejrzyj: Test wykrywania awarii iPhone’a 14

Jedną z nowych funkcji iPhone’a 14 jest możliwość wykrywania wypadków, ale czy ta funkcja działa poprawnie? Aby odpowiedzieć na to pytanie, YouTuber przetestował iPhone’a 14 w warunkach awaryjnych.

W zeszłym tygodniu opublikowaliśmy pierwsze doświadczenia użytkowników dziennikarzy na temat iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Pro oraz udostępniliśmy unboxing i pierwsze spojrzenie na ten telefon.

Teraz słynny YouTuber TechRax przetestował zdolność wykrywania awarii najnowszej generacji iPhone’a, publikując film. Ta recenzja pokazuje, jak funkcje Apple dotyczące „poważnej awarii samochodu” będą działać na iPhonie 14 Pro.

Ten YouTuber opublikował film, w którym widzimy samochód bez kierowcy i próbował symulować niektóre wypadki samochodowe. Chociaż drobne wypadki nie wydają się wystarczające, aby aktywować funkcję wykrywania awarii w iPhonie, 9to5Mac zdołał aktywować tę funkcję dwukrotnie w iPhonie 14 Pro.

Warto zaznaczyć, że powyższy test został przeprowadzony bez kierowcy i w bezpiecznym miejscu, w którym nie przebywają żadne osoby, dlatego zaleca się powstrzymanie się od jego powtarzania.

Wykrywanie wypadków to jedna z ekskluzywnych funkcji dostępnych w telefonach iPhone z serii 14, Apple Watch Series 8, Apple Watch SE 2 i Apple Watch Ultra, na temat których wyjaśnimy Apple poniżej:

Dzięki nowemu dwurdzeniowemu akcelerometrowi zdolnemu wykrywać siły przeciążenia do 256 G i żyroskopowi o dużym zakresie dynamiki, funkcja wykrywania wypadków w iPhonie może teraz wykrywać poważne wypadki w samochodach, a także gdy użytkownik jest nieprzytomny lub nie może skontaktować się ze służbami ratunkowymi. , skontaktuj się z centrami pomocy i poinformuj je o wypadku.

Ta funkcja może wykrywać zmiany ciśnienia w kabinie samochodu za pomocą niektórych komponentów, w tym manometru, oraz mierzyć dodatkowe zmiany sygnału wejściowego i prędkości za pomocą GPS.

Ponadto mikrofon może wykryć głośne dźwięki podczas poważnych wypadków samochodowych.

Ponadto Apple wytrenował wysoce zaawansowane algorytmy ruchu na podstawie danych z ponad miliona godzin jazdy w rzeczywistych warunkach i danych związanych z wypadkami, aby zwiększyć dokładność wykrywania wypadków.

Co ciekawe, wykrywanie awarii za pomocą tego filmu na iPhonie 14 nie wymaga tak dużego wysiłku, jak sugerują filmy promocyjne Apple.

Ponadto włączenie tej funkcji nie wymaga całkowitego przewrócenia samochodu, ponieważ iPhone wykorzystuje do aktywacji tej funkcji więcej czujników, w tym dźwięk zderzenia. Poniżej możesz obejrzeć film z recenzją wykrywania wypadków na iPhone’ie 14.

Pobieranie premium motywów WordPressPobierz zerowe motywy WordPressPobieranie premium motywów WordPressPobierz bezpłatne motywy WordPress Premiumudemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie HuaweiPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmodarmowy kurs Udemy do pobrania