Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Oczekuje się, że MacBook Pro 2023 będzie zapowiedzią paska dotykowego z klawiszami funkcyjnymi i czytnikiem Touch ID

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Oczekuje się, że MacBook Pro 2016 będzie zapowiedzią paska dotykowego z klawiszami funkcyjnymi i czytnikiem Touch ID

Chociaż niektórzy z nas kłócą się o oczekującą aktualizację dla Apple MacBook firma rzekomo przeprojektowuje MacBooka Pro 2016. Krążki plotek zwracają również uwagę na możliwość, że Apple już od początku tego roku testuje nowy laptop. Apple przez ostatnie dwa kwartały padł ofiarą powolnej sprzedaży. Wydawało się, że sprzedaż iPadów również spadła.

Linia laptopów MacBook była jedną z najatrakcyjniejszych ofert firmy, a sprzedaż tych laptopów rosła wraz ze wzrostem sprzedaży rok do roku na poziomie 6 procent. Jednakże, jak powiedzieliśmy wcześniej, sprzedaż iPadów spadła o 23 procent, choć sprzedaż tabletów zawsze była niestabilna. Ponadto sprzedaż iPhone’a zwykle spada o tej porze roku, ponieważ Apple przygotowuje iteracyjną aktualizację dla tego samego, tym razem jest to iPhone 7 który ma ukazać się we wrześniu tego roku.

Apple wtajemniczeni mają powody wierzyć (łącznie z modernizacją projektu), że MacBook Pro może w rzeczywistości nie zostać wydany we wrześniu. Co więcej, plotki sugerują, że MacBook Pro może być wyposażony w mniejszy ekran na klawiaturze, który zastąpi stary klawisz funkcyjny. Oczekuje się, że Pro będzie także wyposażony w wyświetlacz OLED o lepszej rozdzielczości.

Jeśli chodzi o sprzęt, oczekuje się, że MacBook Pro 2016 będzie wyposażony w: „Polar” karta graficzna firmy AMD zamiast zwykłych Intel. Być może tylko wyższy wariant będzie wyposażony w chip AMD, podczas gdy drugi wariant zadowoli się chipem Intela. Oczekuje się, że Touch ID w iPhonie pojawi się także w nowym MacBooku Pro. Plotki na bok, Apple nie ogłosiła jeszcze oficjalnej daty premiery nowego MacBooka Pro i może nie nastąpić to wkrótce.

Table of Contents