Odbarwiona, intrygująca gra, która pozwala spojrzeć na kolory

W świecie, w którym ukończenie gry wideo jest kwestią miesięcy, prezentujemy zabawną grę wideo, pełną intryg i wielu kolorów o nazwie Discolored, która zabierze Cię w inną przygodę.

Ta gra logiczna, która działa w pierwszej osobie, ma pewne podobieństwo do gier takich jak Myst lub Gone Home, ale jest rozwijana w jednym pokoju na poddaszu.

Przebarwiona, kolorowa łamigłówka

Według źródła, ta gra, która ma narrację w stylu fabularnym, polega na układaniu puzzli i odkrywaniu określonych obiektów. W Discoloured użytkownicy grają w tajnego agenta i pracują nad przywróceniem koloru światowi, który stał się monotonna z powodu dziwnej siły.

Według źródła, ta zabawna gra ma pewne przedmioty, które można zebrać i umieścić w ekwipunku, a ponadto ma pewne przedmioty, które można łączyć z innymi przedmiotami w ekwipunku i używać w prawdziwym świecie, aby zrobić niektóre z góry

Zagadki i intrygi

Na przykład, jeśli napotkamy na dwa kawałki złamanego klucza, po umieszczeniu jednego na drugim, zostaną one połączone w jeden klucz, który można następnie wyciągnąć z ekwipunku, aby odblokować drzwi.

Wreszcie, jeśli chcesz wypróbować tę zabawną grę stworzoną przez Jasona Godbeya, możesz ją znaleźć Windows z tego Link Steam za cenę USD 7.99 i na iOS za pośrednictwem subskrypcja Apple Arcade